• Kovový odpad si zaslouží opětovné zpracování

  29.7.2018 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Zpracování a recyklace odpadu je tématem, kterému se při pohledu do novin nebo na internet rozhodně nevyhneme. Toto téma nejspíše jen tak nezapadne, neboť narůstající množství odpadu má vážný dopad na životní prostředí a zejména pro příští generace se stane velkou výzvou…

  Pozornost je v poslední době zaměřována zejména na plasty, které jsou pro životní prostředí s velkou pravděpodobností tou největší hrozbou. Ovšem ani další druhy odpadu by neměly zůstat stranou. Třídění a výkup papíru, železa a barevných kovů mají na našem území navíc velmi bohatou tradici, což velmi dobře značí rozsáhlá síť výkupen. V případě nakládání s kovošrotem je situace mnohdy ještě snazší, než by se na první pohled mohlo zdát, a to zejména díky širokému spektru služeb kovošrotu.

  Rychlá cesta, jak se zbavit kovošrotu

  Zbavit se překážejícího kovového odpadu se může jevit jako poměrně komplikovaná záležitost, což ovšem nemusí být pravidlem. Vhodné je obrátit se na zpracovatele kovošrotu, který zajistí odstranění odpadu, včetně likvidace stavebních celků, rozpálení odpadu na místě, nakládky jeřábem a podobně. V případě menšího množství kovošrotu se samozřejmě nabízí možnost dopravit jej do nejbližší sběrny svépomocí. Nejprve se však vyplatí informovat se o aktuálních výkupních cenách, které se neustále mění v souvislosti se situací na mezinárodních trzích.

  Využijte nabízených komplexních služeb

  Společnost TSR Czech Republic, největší zpracovatel kovošrotu na našem území, disponuje širokou sítí poboček, spolehlivým technickým vybavením včetně moderních elektronických a certifikovaných vážících systémů. Tím však výčet služeb kovošrotu ani zdaleka nekončí. Neméně podstatná je jistota včasného placení, nenáročná administrativa a rychlé jednání. Zárukou vaší spokojenosti jsou také férové výkupní ceny.

  Rate this post