• Čeká Vás dostavba domu nebo rekonstrukce bytu?

  28.6.2018 | autor: TomasL | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Pak Vám určitě přijde vhod inspirace ložnicového nábytku. Česká firma ELISSI LOŽNICE patří mezi výrobce zabývající se výrobou masivních postelí z exotického materiálu MALAJSKÉHO DUBU.

  Tento materiál má oproti tuzemským dřevinám hned několik výhod. V první řadě je o 15% tvrdší a tím je i odolnější na povrchové namáhání. Je stabilní a nepodléhá tak velikým objemovým změnám v důsledku změny vlhkosti.

  Firma od svého založení spolupracuje s řadou bytových architektů, a proto je design masivních postelí a ložnic vytvářen na základě moderních trendů a potřeb uživatelů. Příkladem je letošní novinka masivní postel BENETT , která vznikla ve spolupráci s mladou studentkou Technické univerzity v Liberci. Levitující postel BENETT lze navíc vhodně začlenit do interiéru pomocí kombinace různých odstínů moření či olejů. Za pozornost stojí určitě i postel SPOSA, která byla ještě v nedávno nejprodávanější postelí z tohoto exotického masivu v ČR.

  Masivní vzhled, ale i pevnou a stabilní konstrukci Vám nabídne postel SONNO. U které je však nutné počítat s větším vnějším rozměrem celé postele. Všechny postele je možné doplnit o noční stolky, komody a úložné prostory či boxy pod postel. Je z čeho vybírat a pokud se rozhodnete ušetřit a oslovíte přímo výrobce, bude Vám nabídnuta zajímavější cena. Celou kolekci ECLISSI najdete na webu www. eclissi.cz

  Čeká Vás dostavba domu nebo rekonstrukce bytu?
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.