• Okuste přednosti mikroplyšového povlečení

  2.7.2018 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Když v dnešní době budete hledat nové povlečení do ložnice, můžete si být jisti, že je z čeho vybírat. Na trhu je totiž řada příjemného materiálu, který přispěje k vašemu komfortnějšímu spánku a vůbec k celkově pohodlné noci.

  Jednou z možných variant, jíž byste měli věnovat více času, je povlečení mikroplyš. To se sebou přináší řadu pozitivních vlastností, s nimiž vás v následujících řádcích seznámíme.

  Co nabízí povlečení mikroplyš?

  Spánek jako v plyšovém obláčku. To je celkem jasně vypovídající charakteristika tohoto materiálu. Základem všeho je stoprocentní polyester, jež je opatřen speciální povrchovou úpravou z mikroplyše. Ta dělá z tohoto produktu něco více než jen pouhý standard ložního prádla.

  Mikroplyšové povlečení má hebké chloupky, které jsou velice příjemné na tělo a do jisté míry připomínají jemný kožíšek. A právě ze samotné podoby a složení materiálu vychází přednosti tohoto typu povlečení.

  • Vysoká jemnost na dotek
  • Vynikající tepelné vlastnosti
  • Neztrácí na své barevnosti
  • Ideální varianta pro lidi trpící dýchacími obtížemi

  Kvalitní mikroplyš povlečení je zkrátka zárukou komfortu, jež bude přinášen nejenom dospělým, ale i malým dětem.

  Údržba? Snadná a rychlá…

  Spoustu z vás určitě zajímá také to, jak je to s následnou údržbou tohoto typu povlečení? Ne každý se totiž těší na náročné praní a důkladné žehlení, jak to může být u jiných typů materiálů. Mikroplyšové povlečení je však jiné. A to díky tomu, že rychle schne, nemusí se žehlit a do pračky jej můžete vkládat, jako kterékoliv jiné povlečení. Nadšeni můžete být i z toho, že mikroplyš netvoří nevzhledné žmolky.

  Nyní, když víte, co přináší tento typ materiálu ložního prádla, je pouze na vás samotných, jakému povlečení dáte přednost. Nutno podotknout, že mikroplyš své pevné místo na trhu rozhodně má. Mimo to jeho pořizovací náklady jsou velice přijatelné.

  Rate this post