• Neuvěřitelné: moderní bytové domy připomínají hada

  29.3.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Svět architektury neustále překvapuje, a to i v oblasti, ve které by to jen málokdo čekal – ve výstavbě bytových domů. Právě zde ale vznikl jeden projekt, který si zaslouží zvláštní pozornost. Vznikne totiž komplex bytových domů, které se neobvyklým terénem budou klikatit jako had. Seznamte se s konceptem nadčasového bydlení, které je k mání za velmi lákavé ceny.

  Problematický terén brali jako výzvu

  Hned 3 bytové domy, které nabídnou nové byty Praha 4, vyrostou na Michelské stráni. Z architektonického hlediska se jedná o dost problematický terén, je to totiž svah, na kterém se jen těžko staví, obzvláště pak velké bytové domy. Pro architekty z Arx Studia byl ale právě terén zajímavou výzvou, kterou se rozhodli naplnit. A povedlo se jim to. V současné době rostou před očima 3 bytové domy, které se terénem klikatí stejně jako had, když se plazí mezi vysokými stébly trávy. Právě díky této jedinečné podobě dostal projekt název Rezidence Hadovitá.

  Rozmanitá nabídka bytů a minimalistické řešení

  V Rezidenci si svůj byt určitě vyberou singles, mladé páry, rodiny s dětmi i všichni ostatní. Každý byt je navržen tak, aby nabídl dostatek denního světla a maximum prostoru. Architekti se rozhodli pro minimalistické řešení, které umožňuje rezidentům si byt přizpůsobit vlastním představám. Každý byt je vybaven bílými dveřmi, podlahou s dubovým dekorem a také koupelnou v neutrálních tónech. K mání jsou byty 1+kk až 4+kk a také zajímavě řešené ateliéry. Seznam všechny bytů je k dispozici na rezidencehadovita.cz. U ještě neprodaných bytů je umístěn plánek s uspořádáním jednotlivých pokojů. Potěší, že k bytům patří balkony, lodžie a k těm přízemním pak předzahrádky.

  Rozhodnutí musí přijít co nejdříve

  Bydlení v Praze Michli přitahuje nové rezidenty jako magnet hned z několika důvodů. Velkými lákadly jsou klid a blízkost přírody. Současně je výhodou dobré spojení s centrem, a to jak MHD, tak automobilem. Prodej bytů byl proto již zahájen a zájem je značný. Když se i vy rozhodnete pro nadčasové bydlení v jedné z top pražských částí, nepřemýšlejte příliš dlouho. Zjistěte si, jak jste na tom s hypotékou a začněte co nejdříve jednat.

  Neuvěřitelné: moderní bytové domy připomínají hada
  5 (100%) 1 vote

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.