• Bydlet v Praze komfortně a v atraktivní lokalitě? Zajímejte se o novostavby v Praze 5!

  31.7.2017 | autor: TomasL | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Potřebujete se z rodinných či pracovních důvodů přestěhovat do Prahy? Hledáte bydlení, které pro vás bude dostatečně komfortní a navíc bude v atraktivní lokalitě? Potom byste se měli rozhodně zaměřit na Prahu 5. Tato městská část má ideální polohu. Kousek je to do centra i z Prahy ven. Navíc v ní vznikají unikátní developerské projekty, jako je například Britská Čtvrť…

  Klenot mezi pražskými developerskými projekty

  Na území hlavního města v současné době rostou desítky nových developerských projektů. Jen málokterý projekt je ale tak oblíbený, jako právě Britská Čtvrť. Ten zahájil již desátou fázi výstavby. O byty a prostory ve všech fázích výstavby je vždy velký zájem. Na byty v Praze 5 se už jen proto vyplatí zaměřit pozornost. Detailní informace o lokalitě Prahy 5 najdete zde.

  Proč investovat do nového bytu?

  Když hledáte bydlení v Praze, vždy máte možnost volby mezi novostavbou nebo koupí staršího bytu. Byty v novostavbách mají sice vyšší pořizovací náklady, ale rozdíl není tak velký, jak by se mohlo zdát. Navíc u starého bytu nikdy nevíte, jaký je jeho skutečný stav. Může se stát, že už za rok bude zapotřebí důkladná rekonstrukce, která vás bude stát statisíce. U nového bytu vás žádné velké výdaje nečekají. Nové byty v Praze jsou také ideální investicí. I odborníci předpokládají, že ceny nemovitostí v budoucnu porostou, zvláště pak v Praze.

  Britská Čtvrť od zkušeného developera

  Na výstavbu a prodej bytů v Praze se v současné době specializuje hned několik developerských skupin. Některé jsou zkušené, jiné začínají. Vždy se vyplatí vybírat raději projekt od zkušeného a ověřeného developera. Netvrdíme, že začínající developeři nemají dobré projekty, ale u těch zkušených máte více jistot. Projekt Britská Čtvrť je z dílny developera Finep, který má na svém kontě již desítky projektů po celé Praze a blízkém okolí a je také držitelem řady prestižních ocenění za tyto stavby.

  Bydlet v Praze komfortně a v atraktivní lokalitě? Zajímejte se o novostavby v Praze 5!
  5 (100%) 2 votes

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.