• Co nabízí svým klientům realitní kancelář Parva?

  20.7.2017 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Chci prodat dům v Plzni a nevím, jak přesně postupovat. To je velmi častý pocit majitelů nemovitostí, a je pravdou, že to není jen tak. Prodat nemovitost jakéhokoliv typu vyžaduje jednak znalost trhu, dále správné vedení dokumentace a v neposlední řadě také určitou osvětu, díky které bude vaše nemovitost vidět. Reality Plzeň, společnost Parva, se věnuje nejen prodeji nemovitostí, ale také jejich koupi či pronájmu.

  Pokud oslovíte RK Plzeň, můžete očekávat příjemné vystupování a předání zkušeností, které mají počátek někdy v roce 2005, kdy firma přišla na realitní trh.

  Zkušenosti z bankovnictví se budou hodit

  Určitě oceníte předchozí zkušenosti realitní kanceláře Plzeň s bankovnictvím a finančním sektorem. To pro vás může značit budoucí maximalizaci vašeho zisku z prodeje, nebo naopak minimální náklady na koupi. Realitní kancelář Plzeň toho ale nabízí ještě mnohem více.

  Další služby

  Už jsme hovořili o prodeji nemovitostí, jejich koupi a pronájmu, těch operací, které souvisí s nemovitostmi, je ovšem mnohem více. Realitní kancelář Plzeň se dále zabývá:

  • Vedením dokumentace při koupi a prodeji nemovitostí
  • Komunikaci se všemi institucemi a subjekty
  • Inzerce a umístění na internetu
  • Bezplatné poradenství

  Nejen Plzeň, ale také Rokycany a Kladno

  Nejen v Plzni má své pole působnosti realitka Parva. Můžete navštívit také některou z poboček v Kladně nebo v Rokycanech. V souvislosti s tím jsou samozřejmě nabízeny také nemovitosti z těchto oblastí, společnost můžou oslovit nakupující i prodávající z obou jmenovaných měst. Realitní kanceláře v Rokycanech pak pracují ve stejném duchu firmy a také hesla- „děláme vše jako ostatní, ale vždy lépe“.

  RK Rokycany nabízí stejně jako další pobočky a kanceláře možnost bezplatného poradenství pro každého klienta. Pokud využijete tuto službu zadarmo, získáte neocenitelné informace, které se vám mohou hodit i v budoucnu.

  Co nabízí svým klientům realitní kancelář Parva?
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.