• Povlečení pro příjemný a komfortní spánek

  23.2.2021 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Pokud si chcete užívat ničím nerušený spánek, mnohdy vám k tomu nestačí pouze kvalitní postel, rošť a matrace. Myslet musíte i na ty nejmenší detaily promítající se do výsledného komfortu. V tomto směru máme na mysli povlečení. Na jednu stranu jde o praktickou součást ložnice, na tu druhou zase o estetickou záležitost. Víte vůbec, jaké možnosti máte v rámci povlečení?

  Různé typy ložního prádla

  Na povlečení se můžete zaměřit z různých úhlů pohledů. Jedním z nich je například výrobní materiál. Hodně oblíbené je kupříkladu krepové povlečení dále pak flanelové, mikroflanelové, bavlněné nebo z bavlněného saténu.

  Zaměřovat se pochopitelně nemusíte jenom na povlečení pro dospělé jedince. Hodně v kurzu je i dětské povlečení. To znamená nejrůznější pohádkové motivy, které malým ratolestem udělají v každém případě radost. I dospělí mají z pohledu vzhledu na výběr. Vedle jednobarevných vzorů je přemíra těch pestrých.

  Když se řekne povlečení, můžete si představit i hotelové nebo rozdělené podle způsobu zapínání. Každý z nás dává přednost něčemu trochu jinému. Někdo zvolí knoflíky, jiného zase osloví povlečení na zip.

  povleceni

  Neomezujte se jen standardní velikostí

  Spousta z vás asi správně tuší, že délka standardního povlečení je 200 centimetrů. Pokud ovšem patříte mezi větší jedince, možná doma využíváte prodlouženou verzi postele, matrace a přikrývky. V takový okamžik se pro vás jasnou volbou stane prodloužené povlečení. To nabývá délky 220 centimetrů.

  Dnes navíc nemusíte chodit pro povlečení do obchodu, ale můžete využít rychlého a pohodlného nákupu na internetu. Taková možnost s sebou přináší bohaté skladové zásoby, pestrost předkládaného zboží, ale i rychlou expedici a nízké ceny. Tak neváhejte a objednejte si povlečení od toho správného dodavatele, jímž se může stát například společnost Vesna.