• Každý starý byt si zaslouží změnu!

  23.7.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Dříve prostě všechno nějak déle vydrželo. A není proto divu, že se lidem moc nechce měnit, škoda peněz. I to staré si však zaslouží změnu. Vy si ji zasloužíte. Nejčastěji lidé mění koupelnu a kuchyň. Jsou to místnosti, na které se díváte při koupi/pronájmu bytu, a také jsou to první prostory, jež prochází rekonstrukcí. Někdy to jinak nejde, než se do toho pořádně opřít a ze starého fungujícího udělat moderní a možná i praktičtější či pohodlnější bydlení.

  Kuchyně by měla sedět především kuchaři

  Pokud vás nečeká rovnou kompletní rekonstrukce bytu, pak se nejspíš vrhnete alespoň na kuchyň. Někdo se snaží ušetřit a svými silami alespoň vyměnit skříňková dvířka. Je to ekonomické a rychlé. Nemusí to ovšem splnit hlavní účel – větší praktičnost prostoru. Linku dát výš, změnit tvar, vyměnit dřez a jinak sestavit skříňky pro větší pohodlí. V podstatě by to měla být kuchyně na míru kuchaři. Ten, kdo se v ní pohybuje nejvíc, přesně ví, co mu nevyhovuje, a co by případně k práci v kuchyni potřeboval.

  Rekonstrukce koupelny je vždy těžká

  Pro profesionály samozřejmě ne, ale i tak jde o velký zásah. Protože v případě panelákového jádra se jedná o celkem razantní změnu. Rekonstrukce koupelny znamená někdy i výměnu rozvodů, potřebujete někde něco vybourat, případně zastavět (nezapomeňte si přizvat statika), a pak z prostoru vytvořit oázu klidu a relaxace společně třeba s praktickým místem pro pračku. Je to dřina, leč výsledek pak stojí opravdu za to.

  Nevíte si rady? Pozvěte si profesionály!

  Ano, připlatíte si. Na druhou stranu vám mohou pomoci s vymýšlením prostoru a poradí spoustu praktických vychytávek. A většinu práce zvládnou za vás. Zkuste si zadat do internetového vyhledávače „kuchyně na míru Ostrava“ a zhodnoťte výsledky. Nějaká profi firma vám jistě padne do oka. Většinou nabízejí i bezplatnou konzultaci, abyste zjistili, zda vám vyhovuje jejich přístup. Což určitě není na škodu.

  Každý starý byt si zaslouží změnu!
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.