• Stojan na kola nesmí před rodinným domem chybět

  23.7.2018 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Vybavení interiéru rodinného domu je sice velice důležité, nicméně opomenout nesmíte ani exteriér. Před objektem by se měl nacházet stojan na kole, zejména pokud vy sami jezdíte na bicyklu, nebo k vám jezdí návštěvy na kolech. Jaké další venkovní vybavení by vám nemělo chybět?

  Stojany na jízdní kola

  V první řadě byste měli pořídit stojany na jízdní kola, a to jeden k hlavnímu vchodu a jeden do garáže, případně do stodoly, kam bicykly schováváte. Přece jen, uspořádat je do stojanu je mnohem lepší, než je poházet na sebe, protože se nezlomí žádné páčky, například přehazovačky. Jakmile k vám přijedou přátelé na kolech, zaparkují si je před domem do stojanu, zamknou si je a mají jistotu, že jim je nikdo nesebere během toho, co se budou u vás bavit. Před nepřízní počasí ochrání stojany a samotná kola přístřešky na jízdní kola.

  Stojany na koloběžky

  V posledních několika letech získávají na popularitě koloběžky, které nejsou určené pouze pro děti. V kurzu jsou i varianty pro dospělé. Rozhýbete celé tělo, neboť při jízdě na koloběžce zapojíte nohy, ruce a břišní svaly. Koloběžky doporučují také fyzioterapeuti jako doplněk k rehabilitacím, protože dokážou uvolnit zádové svalstvo. Jestliže jste tomuto sportovnímu trendu propadli i vy, nezapomeňte ani na stojany na koloběžky.

  Venkovní popelníky

  Občas se u vás zastaví někdo jen tak na cigaretu. Špačky poházené po zemi před domem nevypadá zrovna dvakrát vábně, a proto se připravte na takové rychlé návštěvy. Pořiďte si venkovní popelníky, které můžete znát například od vchodů obchodů a hospod.

  Ještě něco pro hendikepované jedince

  Pokud jste vy, případně někdo jiný z rodiny na vozíčku, neobejdete se bez nájezdové plošiny a nájezdové rampy pro vozíčkáře. Uplatnění nachází zejména u vchodů do rodinných domů, kde jsou schody.

  Rate this post