• Nejoblíbenější matrace, o které se vede v obchodech boj

  27.11.2019 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Lidé si dnes začínají uvědomovat, že je velice důležité to, na jaké matraci spí každý den. Matrace se významně podílí na tom, jak se vyspíme, tudíž má vliv na to, jaký bude náš den. Každý člověk si moc dobře uvědomuje, že pokud je nevyspaný, není během dne ani tak produktivní a ani tak efektivní, jakým by chtěl být. Navíc nálada je na bodě mrazu, často bolí páteř nebo jiná část zad. Pokud se tedy chcete cítit produktivně, pokud chcete pracovat efektivně a pokud chcete mít během dne dobrou náladu, doporučujeme si pořídit kvalitní matraci, na které budete každý den usínat.

  Jak jsme zmínili, matrace má obrovský vliv na to, jak se vyspíme a jaký bude náš den. A jak jsme také zmínili, lidé si to začínají uvědomovat, a tak do matrací začínají investovat nemalé peníze. Zejména o několik matrací je obrovský zájem, zejména o několik konkrétních matrací se vede velký boj.

  Matrace z líné pěny

  Velkým favoritem do ložnic je matrace z líné pěny, která je velice kvalitní, ostatně její kvalita se bohužel odráží na vyšší ceně. Matrace z líné pěny je vlastně matrací, v níž se pojí PUR a HR pěna. Matrace podporuje páteř, při dlouhodobém ležení nezpůsobuje proleženiny, což je problém u jiných typů matrací. Díky materiálu, z něhož je matrace složena a vyrobena, má velice pozitivní vliv na prokrvení.

  pes v posteli

  zdroj obrázku: pixabay.com

  Pružinové matrace

  Zájem roste kupodivu i o pružinové matrace, které samozřejmě už nejsou takové, jaké si je pamatujeme. Už z nich netrčí péra, která by bodala do zad. Dnes jsou pružinové matrace velice atraktivní, jsou tvořeny zabudovanými pružinami a jejich okrajové vrstvy jsou tvořeny různými materiály. Je však třeba je položit na vhodný rošt.

  Latexové matrace

  Dalším velice oblíbeným typem matrací jsou latexové matrace, které jsou stálé, jsou středně tvrdé a dostatečně elastické. Dobře odvětrávají, tudíž jsou vhodní jak pro astmatiky, tak pro alergiky.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.