• Seznamte se s pojištěním majetku a odpovědnosti II. generace

  27.6.2017 | autor: redakce | sekce: Financování, Inzerce

  Ochrana vlastního majetku musí u každého stát na prvním místě. Pojišťovny ale jakoby klientům někdy házely klacky pod nohy. Přísné podmínky pro pojištění domácnosti dosud neumožňovaly si řádně pojistit například rekreační objekt. Změnu přináší pojišťovna Ergo. Představila nový koncept, který umožňuje výhodné pojištění většiny nemovitostí a navíc má zajímavý bonus.

  Spojení pojištění domácnosti a odpovědnosti

  Pojištění bydlení od Ergo pojišťovny se zásadně odlišuje tím, že je možné ho sjednat i na rekreační objekt. Dříve bylo možné pro chaty a chalupy sjednat jen pojištění nemovitosti, které ovšem nekryje škody na věcech movitých.

  Pojišťovna nabízí produkt pod názvem Bezpečný domov PLUS a jedná se o kombinaci pojištění nemovitosti (kryje škody na věcech nemovitých) a pojištění domácnosti (kryje škody na věcech movitých). Je možné ho sjednat pro byty, rodinné domy, rekreační objekty i pro kanceláře nebo obytné budovy, jejichž maximálně polovinu tvoří plocha využívaná pro podnikání. Výhodou pojištění je široký rozsah pojistných událostí. Klient dostane náležitou finanční kompenzaci v případě, když je jeho majetek poškozen vlivem přírodních živlů (vichřice, déšť, kroupy, sníh, mráz…), po neočekávaných událostech, jako je přepětí v síti, zahrnuje také škody po vandalech nebo zlodějích.

  Bonus v podobě pojištění odpovědnosti

  Součástí pojistky Bezpečný domov je pojištění odpovědnosti s limitem až 10 000 000 Kč. Klient navíc může výhodně připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu. Proč se pojištění odpovědnosti vyplatí? Čtěte zde.

  Ocenění a nonstop asistenční služba

  Nový koncept slaví úspěchy u klientů, pojištění Bezpečný domov PLUS bylo označeno jako TOP produkt v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Mezi jeho výhody patří i nonstop asistenční služba, na kterou se mohou klienti kdykoliv obrátit. Boduje i díky snadnému a rychlému procesu vyřízení. Vše se odehrává online, klient musí znát jen velikost obytné plochy nemovitosti v m2.