• Betonové ploty mohou být i na okrasu

  27.6.2017 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Betonový plot z firmy betonové ploty jsou dnes velmi žádané zboží, které si čím dál častěji pořizují lidé, aby měli jednak něco masivního a zároveň pěkného. Dá se dnes kombinovat i s jinými materiály, například kov nebo dřevo, ale také se betonový plot natírá barvami, které si zákazník vybere ze vzorníku, který firma se samozřejmostí ukáže. Na betonový plot se dá nasadit i tzv. živý plot, respektive lépe řečeno popínavé rostliny. Není to úplně nejběžnější záležitost, ale stává se to. Zákazníci to dělají z důvodu, aby byl plot více okrasný, pokud si ho nenechají natřít barvou.

  Výhody betonových plotů

  Betonové ploty nejsou nákladné a také mají extrémně dlouhou životnost, která může trvat čtyřicet až padesát let. Také se s nimi nemusí nic dělat, žádná úprava, ošetřování, nic. Mají také výhody v tom, že zajistí soukromí celého pozemku, protože mohou být ve výšce několika metrů, nejvíce tří, což je extrémní výška a tím pádem má člověk klid. Dále dokáže betonový plot odhlučnit rušnou ulici, silnici, prostě tam, kde člověk bydlí a je přítomný hluk, tak s betonovým plotem už nebude.

  Ceny

  Ceny jsou opravdu dostupné pro každého. Není to drahé, pohybuje to od závislosti na výšce plotu. Nejdražší stávají něco málo přes tisíc dvě stě korun, což jsou právě ty třímetrové. Z toho je patrné, že to není nic drahého. Vybrat si zákazník může z různých tvarů. Neexistuje jenom jeden klasický tvar, ale může to být oblý, hranatý, kulatý, prostě jakýkoliv vyráběný tvar.

  Betonové ploty mohou být i na okrasu
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.