• S Energetickou kanceláří zákazníci šetří ihned a snadno

  29.6.2017 | autor: David K. | sekce: Energie, Inzerce

  Uvažovali jste někdy nad tím, kolik peněz navíc zbytečně platíte za odběr energií? Jistě, můžete namítnout, že máte velmi dobře izolovaná okna, půdu i fasádu. Ale to je pouze jedna část celkových nákladů, které za energie vynaložíte. A navíc nejde pouze o teplo. Při denní provozu každé domácnosti je potřeba spousty elektrické energie: na osvětlení, vaření či jen pouhý ohřev jídla, na chod spotřebičů jako jsou lednička, pračka, myčka, mikrovlnka, televize, počítač, rádio, vysavač, ale třeba také vrtačka, sekačka a další a další věci, bez nichž se prostě žádná domácnost dnes neobejde. A v tomto případě vám sebelepší úsporná opatření příliš nepomohou. Topit stejně jako vařit nebo svítit zkrátka musíte, a bavit se člověk sem tam také potřebuje, takže i ta proklínaná televize je prostě běžnou záležitostí.

  Takže co s tím? Stačí tak málo – uzavřít výhodnější smlouvu na dodávku energií.

  Víte, kolik byste celkem mohli ušetřit ročně, kdybyste získali cenově výhodnější podmínky od spolehlivého dodavatele energií? Odpověď vás jistě překvapí. Úspory mohou dosáhnout řádově více než jen pár tisíc korun! Nevěříte? Snad vás přesvědčí výzkum provedený společností Energetická kancelář. EK zjistila, že běžný odběratel zbytečně platí navíc až 30%. Zkuste si sami spočítat, kolik by to dělalo ve vašem případě.

  Anebo to zkuste ještě jinak. Navštivte webové stránky EK na adrese www.energetickakancelar.com. K dispozici vám bude proškolený zaměstnanec Energetické kanceláře, který vám ochotně odpoví na veškeré vaše dotazy. Anebo vám doporučí sjednat si schůzku s obchodním zástupcem EK.

  Ta se může uskutečnit třeba u Vás doma. Během ní můžete klást dotazy na vše, co vás zajímá, co je pro vás důležité a co souvisí s přechodem od starého dodavatele energií k tomu novému.

  Můžete si důkladně přečíst veškeré potřebné materiály, které se změny dodavatele energií týkají. A pokud se stane, že něčemu nebudete rozumět, EK vše zařídí za vás a zajistí vám toho nejlepšího distributora s bezkonkurenční cenou. Co tedy musíte udělat? Jedinou věc. Účastnit se energetické soutěže.

  Energetická soutěž – spokojenost pro obě strany

  Jak už sám název napovídá, jde o férové konkurenční klání mezi distributory. Představte si stránku, kde naleznete jeden produkt, ale dostanete hned několik nabídek s různými cenami. Obchodník se vás bude snažit přesvědčit, abyste vybrali právě jeho jako prodejce tak, že vám nabídne nejvýhodnější podmínky a nejnižší cenu. A takto funguje i energetická soutěž. Distributoři přicházejí s nejlepšími návrhy na dodávku energií, aby zrovna vás mohli získat jako nového klienta. V této dražbě se na první příčce udrží pouze ověření distributoři. Vy jako klient můžete jen získat.

  Energetická soutěž není nejmladším počinem na trhu. Pořádá se již řadu let a probíhá zcela v intencích zákona. Jestliže je to pro vás novinka, nejste v tom sami. Dalších 70 – 80% domácností je na tom stejně jako vy a i nadále zbytečně moc platí za dodávku energií. EK se snaží tento fakt změnit a klientům stále nabízí možnosti jak ušetřit za dodávku energií. Tuto nejčastěji vyhledávanou službu již poskytla tisícům klientům a přes 100 000 jich už dávno šetří. Chcete být tím dalším, kdo ušetří? Kontaktujte našeho zástupce a dozvíte se detailní informace. Ničeho se neobávejte, u EK jsou jeho klienti vždy na prvním místě.

  5/5 - (2 votes)
  Klíčová slova: , ,