• 4 rychlé tipy k malování

  30.6.2017 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Malování může být pro amatéra velmi náročné, proto přicházíme s následujícími tipy, které vám pomohou zorientovat se v tajemném světě malování pokojů.

  Jakou barvu zvolit?

  V podstatě existují pouze dva druhy barev – na bázi oleje nebo na bázi vody. V současné době už není potřeba malovat pokoj barvami na bázi oleje. Barvy na bázi vody totiž rychleji schnou a mají mnohem lepší vlastnosti, než tomu bylo v minulosti. Malíři pokojů Praha 4 vám mohou poradit, jakou barvu si přesně zvolit. Díky svým zkušenostem jsou schopni vám kvalitně vymalovat váš interiér, klidně na příští desetiletí.

  Kolik barvy potřebuji?

  To je zapeklitá otázka, protože ne vždy nápis na obalu barvy označuje skutečnost. Proto se vám obvykle stane, že nakoupíte víc barvy, než je potřeba. Profesionální malíři pokojů Praha vám dokážou poradit i v této otázce.

  Budu potřebovat základní nátěr?

  Základní nebo také podkladový nátěr budete potřebovat v případě, že se snažíte na tmavou barvu natřít barvu světlejší, nebo pokud jsou původní barvy špatně natřené nebo mají nějaké vady (praskliny, nafouklá místa apod.). V případě problematické zdi vám určitě doporučujeme obrátit se na odborníky, kteří si se vším poradí a drobné nedostatky zdi napraví.

  Jaké je pořadí jednotlivých úkonů malování?

  1. Vyčistěte lišty a prach ze všech rohů.
  2. Na lišty naneste malířskou pásku, abyste je nemuseli omývat.
  3. Sundejte veškeré obrázky či tkaniny ze zdí.
  4. Nejprve začněte malovat strop, teprve potom zdi.
  5. Pokud si nejste jistí, jestli bude třeba oškrábat starou omítku a jak na to, obraťte se na odborníky.
  4 rychlé tipy k malování
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.