• Svítidla Dark: extravagance v každém detailu

  19.6.2017 | autor: TomasL | sekce: Doplňky, Inzerce

  Baví vás neotřelý design a nadáte dopustit na originální nápady, které vdechnou každému interiéru punc jedinečnosti? Pro každého milovníka extravagantního designu jsou jako stvořená originální svítidla Dark.

  Belgická světelná dílna Dark má jedinečný rukopis, díky němuž zcela vybočuje z šedého, nezajímavého průměru. Svítidla Dark vnesou světlo i do té největší temnoty a promění každý prostor v místo, které bude přímo nabádat k fantazírování či rozvoji kreativity.

  Dejte šanci belgickému designu

  Belgický design u nás sice nemá dosud příliš bohatou tradici, ale právě belgická svítidla Dark jsou důkazem toho, že není radno jej podceňovat! Běžná svítidla dostávají v rukou designérů těch nejzvučnějších jmen zcela nový rozměr, ať už se jedná o závěsné lustry nebo stojací lampy. Avšak i zdánlivě nevýznamná, malá stolní lampička dokáže v podání světelné dílny Dark pořádně překvapit a vyrazit dech svým netradičním provedením.

  Hra tvarů a barev

  V první řadě nelze přehlédnout takřka neskutečné tvary, které dalece překročí hranice vaší fantazie. Nezvyklým dojmem působí například nepravidelné osmihrany, ale mnohem častější jsou asymetrické tvary, které díky nezvyklému barevnému provedení ještě více vyniknou.

  Svítidlům Dark z velké části vévodí také méně obvyklé materiály, které na první dojem mohou působit sice poněkud nezvykle, nicméně bez problémů nahradí tradiční, značně okoukané materiály, které jsou navíc často velmi náročné na údržbu.

  Jak už bylo naznačeno, experimenty se neomezují pouze na tvarové provedení, neboť velkou pozornost svítidla Dark poutají také díky své barevnosti. Závěsné lustry, stojací lampy i další svítidla hýří všemi barvami. Široké spektrum barev, od výrazné červené či oranžové, přes uklidňující modrou až po netradiční zelenou, je další zárukou jedinečnosti designového osvětlení Dark. Už dávno totiž neplatí, že svítidlo může být pouze v neutrálních barvách, které neurazí, ale ani nenadchnou.

  Decentní design k vašim službám

  To ovšem neznamená, že v bohatém portfoliu svítidel Dark nenaleznete decentnější svítidla, která jsou hodna reprezentativních prostor, jejichž decentní ráz budou beze zbytku respektovat. I na takové požadavky světelná díla Dark myslí. V takovém případě je samozřejmě lepší vsadit na více neutrální barvy, například bílou, šedou a černou, ale co do designu není třeba držet se zkrátka. I výraznější designové svítidlo totiž může dokonale zapadnout do elegantního interiéru.

  Jestliže se nebojíte netradičních tvarů a neokoukaných barev, pak jsou svítidla Dark jistě tou pravou volbou k ozvláštnění jakéhokoli prostoru. Takže směle vykročte do světa plného nápaditého osvětlení!

  Svítidla Dark: extravagance v každém detailu
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.