• Zahradní domky z tatranského profilu

  9.3.2015 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Uvažujete o pořízení zahradního domku, který se bude vyjímat v blízkosti vašeho rodinného domu? Hledáte ekonomicky dostupný objekt do chatařské a rekreační oblasti, jež vám bude sloužit k občasnému přespání? Moderní dřevěný domek na nářadí, u něhož oceníte především dostatečný odkládací prostor?

  Ať už se rozhodujete pro jakoukoliv výše uvedenou variantu, vždy vám mohou být nápomocny zahradní chatky z tatranského profilu.

  Kvalitní a přírodní stavební materiál, s pomocí něhož lze vlastnit zahradní domek odlišné velikosti od 4 m2 až do 42 m2. Základem všeho je ale prvotřídní tatranský profil, kreativita a bohaté produktové portfolio zahradních domů.

  Dřevěné domky odlišného využití

  Zahradní chatky mohou nabývat nejrůznějších podob. Zvolíte-li k tomu navíc i odborníka na jejich výrobu, společnost J&J Profil s.r.o., máte záruku, že si dokážete vybrat variantu vhodnou právě pro vás.

  • Dřevěné domky na nářadí
  • Zahradní domky pro děti
  • Klasický zahradní domek na přespání

  V závislosti na způsobu užití lze přizpůsobit také vnitřní prostory. Ty mohou disponovat i několika místnostmi či odkládacími plochami. Výjimkou samozřejmě nejsou ani dvoupodlažní zahradní domky, jež nabízí podstatně více možností.

  Tatranský profil vhodný pro stavbu

  MINOLTA DIGITAL CAMERANa vysoké kvalitě zpracování se podepisuje především použité dřevo, respektive tatransky profil. Pevný a odolný stavební materiál, který je možné naimpregnovat a docílit tak potřebného zabarvení. Zároveň je dosaženo vysokého ochranného faktoru. Ten se podepíše hlavně na dlouhověkosti vámi pořízeného dřevěného domku pro děti.

  Díky variabilitě materiálu lze stavět zahradní domky na nářadí s jedním vchodem, až po větší a rozlehlejší stavby, kde bude i několik prosklených oken, přístřešek nebo vstupní terasa. Fantazii se v tomto případě meze dozajista nekladou.

  Zahradní domky za skvělé ceny

  Zakomponujte do svých zahradních prostor přírodní doplněk, který bude plnit jak roli estetickou, tak tu praktickou. Vsaďte na tatranský profil, potažmo dřevěný domek, jehož útroby vám přinesou spoustu užitku a radosti.

  Nechte si vytvořit domek na míru, popřípadě vybírejte z bohatého produktového portfolia, díky jehož pestrosti si přijde na své skutečně každý. Připočtete-li k tomu ještě zajímavé a výhodné ceny, není třeba o čemkoliv zdlouhavě přemýšlet.

  Dřevěné domky ze severského smrku a borovice

  Pořiďte si zahradní domek na nářadí, jež může mít podobu rustikální, ale také moderní a nadčasové stavby. Vsaďte na přírodní vzhled dřeva a jeho originální kresbu, jíž je dosaženo jen s pomocí tatranského profilu.

  Firma J&J Profil s.r.o. bude vaším hlavním dodavatelem při výběru unikátního dřevěného domku. Subjektem, od něhož lze očekávat odborné poradenství a individuální přístup.

  Rate this post