• modernibyt.eu malesickyhaj cz uvodni

  Rezidenční oblast Malešický háj nabízí příjemné bydlení nedaleko přírody

  18.6.2021 | autor: redakce | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Přemýšlíte nad koupí bytu v Praze, ale příčí se vám myšlenka bydlení uprostřed betonové džungle? Pak vezměte v úvahu novou rezidenční oblast Malešický háj. Díky její strategické poloze nedaleko Malešického parku a Malešického lesa nabízí ideální kompromis mezi městským způsobem života a souladem s přírodou. Právě na něj je při výstavbě nových bytových jednotek kladen obrovský důraz, což není úplně obvyklé.

  Co se v okolí bytů nachází?

  Oblast Malešic je oblíbená hlavně u sportovních nadšenců a také u rodin s malými dětmi. Jako rodiče přeci chcete, aby ratolesti trávily maximum času venku, jenomže u starších panelových domů se obvykle žádné hřiště nenachází. Malešický háj je v tomto ohledu jedinečný, protože vedle nových bytů je velké dětské hřiště. Nedaleké sportovní centrum a mateřská škola jenom přispívají k dobré občanské vybavenosti. Samozřejmostí je blízkost lékaře, lékárny a základní školy. V okolí nového bytu tak budete mít všechno ke spokojenému životu.

  Jak jsou byty vybaveny?

  Všechny bytové jednotky jsou stavěny moderním způsobem z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž se výsledné stavby pyšní dlouhou životností. Všechny byty jsou pochopitelně zdravotně nezávadné, a díky cihlové obálce se vám bude žít jako v bavlnce. Bytové jednotky jsou standardně opatřeny izolačními plastovými okny s trojskly. V koupelně pak naleznete velkoformátové obklady a keramiku od renomované společnosti. Byty na Praze 10 se pyšní i dýhovanou podlahou.

  Kolik nové byty stojí?

  Pokud by vás oblast Malešického háje oslovila, měli byste si s koupí nového bytu pospíšit. O příjemné bydlení v souladu s přírodou je totiž obrovský zájem. Startovací ceny těch nejmenších bytů začínají na hranici 4,5 milionu korun českých, ale konkrétní cenovka samozřejmě záleží na velikosti a atraktivnosti daného bytu. Za velké byty v horních patrech můžete zaplatit klidně 10 milionů korun. Za tuto částku však získáte bydlení, které vám budou všichni závidět. Bydlení v pražských Malešicích nikdy nebylo příjemnější.

  Zaujala vás rezidenční oblast Malešický ráj? Pak se obraťte na makléře a rezervujte si nový byt co nejdříve.

  Rate this post