• Půjčka na nákup vybavení domácí kanceláře

  25.6.2019 | autor: David K. | sekce: Financování, Inzerce

  V dnešní době je příjemné, že člověk může podnikat opravdu odkudkoliv. Spousta lidí sází na home office čili domácí kancelář. Z ní je možné řídit business libovolného rozsahu. Je však pravdou, že takové místo je vhodné důkladně zařídit. Rozhodně zapomeňte na kancelář v obývacím pokoji a volte samostatnou místnost se vším všudy, kde případně můžete přijímat návštěvy.

  Na vybavení takových prostor pochopitelně potřebujete peníze. Jestliže jimi v počátku svého podnikání nedisponujete v dostatečné míře, bude vám nápomocna rychlá půjčka. Tu může v současnosti získat v podstatě jakýkoliv živnostník po splnění několika základních kritérií.

  Půjčka pro podnikání

  Co byste řekli na to, že si půjčíte sumu od 50 000 Kč do 1 300 000 Kč se splatností až na 18 měsíců? Ano, přesně tak velkou peněžní částku lze získat. Finance následně upotřebíte nejenom na vybavení domácí kanceláře, ale třeba na nákup vozového parku nebo pořízení skladů, výrobních linek a mnohých jiných věcí souvisejících s podnikatelskou činností.

  Pokud se zaměříte na úvěrové řešení zvané Ferratum Business půjčka máte jistotu, že nebudete muset zastavovat svoji nemovitost a vyhnete se skrytým poplatkům. A to jsou benefity, jež nadchnou nejenom začínající, ale také pokročilé podnikatele.

  Podejte žádost na internetu

  Aby byl celý proces dokončení žádosti o finance co nejjednodušší, máte možnost říci si o peníze prostřednictvím internetového formuláře. Vše vyřídíte z pohodlí domova a s minimálním papírování. To je bezpochyby sen jakéhokoliv živnostníka, který tak trochu potřebuje finanční injekci do začátku. Tak neotálejte, protože nyní už víte, kde vezmete peníze na svoji novou domácí kancelář. Bude to Ferratum Business půjčka s transparentními splátkovými podmínkami, krátkou dobou vyřízení a okamžitým odesláním peněz. Vytvořte si ideální home office.