• Proč se vyplatí sáhnout po 4G LTE fotopasti

  17.5.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Rádi byste si pořídili fotopast, ale nevíte si rady s výběrem? Možná jste zaznamenali i fotopast pyšnící se označením 4G LTE. Čím se tento model liší od ostatních?

  Rychlý modem

  Zkratka 4G LTE prakticky znamená, že fotopast disponuje rychlým a moderním modemem, který má přístup do sítě 4G LTE. Díky tomu může taková fotopast velmi jednoduše přenášet snímky, a to s minimální kompresí i zpožděním a v maximálním rozlišení. A fotografiemi to nekončí. Kvalitní 4G LTE fotopasti totiž dokáží přenést i video.

  TIP: Jednu z opravdu kvalitních 4G LTE fotopastí symbolizuje i model ScoutGuard MG984G-30mHD, který se řadí mezi špičku na trhu.

  Na jaké pozorování je vhodná?

  Popisované 4G LTE fotopasti najdou své uplatnění jak při pozorování zvěře, tak i při zabezpečení majetku. Díky tomu, že jsou fotografie ve velmi vysokém rozlišení, je tak například jednodušší odhalit případného pachatele.

  Kupte si jedničku na trhu

  Dá se říct, že prozatím nejsou 4G LTE fotopasti příliš rozšířeny. Pokud však vezmeme v úvahu cenu i nabízené funkce, dostává se do popředí již zmíněná fotopast ScoutGuard MG984G-30mHD. Ta vyniká kvalitou svých snímků. Nabízí rozlišení až 30MPx a Full HD videa i se zvukem.

  Navíc je opatřena i technologiemi FOXraw a FOXmove. Dosah čidla této fotopasti činí úctyhodných 25 metrů. V noci dokáže osvítit scenérii až na vzdálenost 20 metrů a člověka rozeznáte na 10 až 15 metrů.

  Na co si dát při nákupu pozor

  Pravdou zůstává, že 4G LTE fotopasti prozatím můžeme pořídit jen od několika výrobců. Některé konkurenční fotopasti se přitom pyšní třeba zmíněným modemem, kvalita snímků je však mizivá, a navíc nedokáží ani nahrát video.

  Proto se vždy před samotným nákupem ujistěte, jaké funkce tato fotopast slibuje. V ideálním případě by kromě jiného měla podporovat i dálkovou správu a přenášet fotografie v plném rozlišení.

  Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si popisované zařízení můžete zakoupit.

  Proč se vyplatí sáhnout po 4G LTE fotopasti
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.