• Cesta ke zdravému spánku může být snazší, než se zdá

  20.11.2019 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  K tomu, abychom mohli během dne naplno fungovat, se potřebujeme dobře vyspat. Dobrá matrace znamená ale jen půl úspěchu. Důležitý je také polštář nebo podklad, na kterém matrace leží. Stačí málo a vy se můžete konečně ráno probudit svěží a bez bolesti nebo ztuhlých zad.

  Chrániče matrací udrží vaši matraci v čistotě

  Chrániče matrací zaručí hygienicky čisté a nezávadné prostředí pro váš spánek. Měla by je mít každá matrace a zdaleka nejsou určené jen pro malé děti, které se v noci občas pomočují. Snadno se na matraci navléknou pomocí gumiček, které jsou na jejich okrajích. Tím je zaručeno, že se během noci chránič nepohne a na matraci tak pevně drží. Chrániče je navíc možné prát v pračce a tím se zbavíte nejen nečistot, ale také bakterií, které se na něm drží. Vaše matrace tak bude stoprocentně chráněná a tím i déle vydrží jako nová.

  Laťové rošty Masiv v rámu HN polohovací latí

  Nepodceňujte lamelový rošt

  Lamelový rošt bývá nejčastěji vyrobený ze dřeva a skládá se z pevného rámu a lamel, které jsou v tomto rámu uloženy. Lamely se obvykle lepí hned z několika vrstev dřeva a díky tomu jsou pružné. Matrace sama o sobě tak není tolik namáhána, což zvyšuje i její životnost. Lamelové rošty přispívají také ke zvýšení ortopedických vlastností matrace a podporují její odvětrávání. Ve vaší posteli se už tak nikdy nebude tvořit zdraví nebezpečná plíseň.

  Proč je dobré mít anatomický polštář

  Anatomický polštář si nepleťte s tím zdravotním. Zatímco zdravotní polštář může být jakýkoliv polštář, který prošel kontrolou a je označen jako zdravotně nezávadný, ten anatomický je specifický tím, že je vyroben podle tvaru lidského těla a tím může poskytovat během spánku tělu ideální podporu, kterou potřebuje. Takový polštář vás doslova nutí ležet ve správné poloze, kterou tělo potřebuje k tomu, aby mohlo správně relaxovat. Pokud trpíte na bolesti zad a krční páteře, polštář vám značně uleví.

  Dobrou noc.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.