• Průmyslové váhy mají široké uplatnění v průmyslu i v dopravě

  26.7.2018 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  V současné době se společnosti působící v oblasti zpracování surovin neobejdou bez průmyslových vah. Vážící systémy jsou nenahraditelnými pomocníky v průmyslu farmaceutickém, potravinářském i chemickém. Dokonce usnadňují práci také dopravním a logistickým firmám. V následujících řádcích vám představíme jednotlivé druhy průmyslových vah a jejich využití.

  Jaké existují průmyslové váhy?

  Průmyslové váhy jako takové se sice značka od značky liší, ovšem rozdělení na jednotlivé kategorie zůstává víceméně stejné. První skupinu tvoří kompaktní váhy disponující zobrazovačem a vážící plošinou. Dalšími variantami jsou váhy můstkové vhodné na stůl i podlahu, plošinové umisťující se výhradně na podlahu a paletové pro vážení palet. Záleží tedy na tom, k jakému účelu má být průmyslová váha využívána. Dále jsou k dostání váhy laboratorní, závěsné, pásové a silniční. Speciální kategorií jsou tenzometrické váhy, které slouží pro vážení letadel a vagonů.

  Co by měla průmyslová váha splňovat?

  Při výběru průmyslových vah byste měli brát v potaz, aby splňovaly nařízení a směrnice stanovené nejen státem, ale také Evropskou unií. Ať už tedy sháníte mostové váhy, nebo automobilové váhy, doporučujeme obrátit se na specialistu orientující se v oblasti průmyslových vah. Doporučujeme podívat se do produktového portfolia společnosti TENZONA, která vám pomůže mít všechno pod kontrolou.

  Přímo na webové stránce firmy TENZONA najdete konfigurátor silničních vah, a tak si můžete sestavit silniční váhu přesně podle vašich potřeb. Skrze konfigurátor si uděláte jasnou představu o tom, jaké funkce váha bude mít. Jestliže se vám nabídka zalíbí, můžete odeslat přímo poptávku a projednat řešení přímo s odborníkem, jenž má v oblasti průmyslových vah bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.