• Služby hodinového manžela jsou ideální pro seniory

  26.6.2015 | autor: redakce | sekce: Ostatní

  Senioři představují velkou skupinu lidí, na které je pácháno čím dál víc podvodů, jsou častěji terčem útoků podomních prodejců a snadněji se nechají připravit o nemalou část svých peněz nebo úspor. Osvěta se snaží nabádat seniory, aby nebyli tak důvěřiví ke všem, kteří je navštíví, ať už se záminkou prodat jim zboží nebo služby za zbytečně vysoké ceny, nebo s prosbou o pomoc, kdy jim v nestřeženém okamžiku odnesou vše cenné, na co přijdou. Senioři mají malou důvěru v banky a často se u nich v bytech ukrývají hodové poklady.

  Díky kladným referencím se nemusí obávat pustit je do svého bytu

  Ti, co se již někdy setkali s takovým podvodným jednáním, se pak bojí do bytu pustit kohokoli a když je v domácnosti nutné něco opravit, nevědí, na koho se mají obrátit. Nejlepší je pro ně objednat si službu na základě doporučení od těch, kteří s ní byli spokojení. Doporučení mohou dostat od sousedů, známých, od členů rodiny, nebo si najít reference na internetu na ověřených portálech, například nejřemeslníci.cz a firmy.cz.

  hodinový manželVelkým počtem kladných hodnocení se může pyšnit společnost Hodinový manžel Praha. Nabízí pouze řemeslné služby pro klienty z Prahy a jejího okolí, za příznivé ceny a s vysokou kvalitou provedených prací. Společnost zaměstnává pracovníky se širokou odbornou způsobilostí a s dlouholetou praxí. Díky dosaženým odborným kvalifikacím mohou provádět pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha různé revize a vydávat osvědčení o jejich provedení. Ty jsou potřebné při elektrikářských pracích a při práci s plynovými spotřebiči. Velmi kvalitně zastanou také práce v oblasti instalatérské, stavební, podlahářské, klempířské a rovněž výškové díky spolupráci s týmem Pronájem plošin Praha. Samozřejmostí jsou také služby úklidové, především mokré čištění koberců ve spolupráci s firmou Čištění koberců Praha. Podrobný přehled všech nabízených služeb, včetně zjednodušeného ceníku, najdete na webových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha.

  Rate this post