• Když fotopast hlídá Váš majetek

  9.7.2017 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  V dnešní době se stále více lidí snaží všemi možnými způsoby chránit svůj majetek, ať už je to u rodinného domu, nebo na chalupě, ale jaké jsou vlastně možnosti? Jako první asi každého napadne kamerový systém, a bohužel asi každého hned napadne, že je to drahé a je s tím velké množství práce. Existuje však i způsob jak svůj majetek chránit bez velkých investic – koupě fotopasti!

  Fotopast jako levný způsob ochrany

  Na začátku je dobré říct si, co to fotopast je a jak funguje. Je to plně automatické digitální zařízení určené pro denní i noční záznam statických snímků – fotografií nebo videí. Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (tepelný pohyb) v zorném poli snímače.

  Čidlo fotopasti nepracuje pouze na základě záznamu pohybu, ale i základě teplotních změn. Fotopast je ideálním pomocníkem pro mapování pohybu zvěře a také skvělým nástrojem pro zabezpečení objektů a ostraze.

  Další nespornou výhodou fotopasti je, že veškeré fotografie a videa se ukládají na paměťovou kartu, dražší fotopasti nabízejí i tzv GSM bránu, kdy díky ní, máte možnost odesílat hned pořízené fotografie na e-mail nebo na mobilní telefon jako MMS zprávu.

  Fotopast versus kamerový systém

  Pokud si porovnáme fotopast a kamerový systém, výsledek bude vždy nahrávat spíše fotopastem.

  1. Fotopast je daleko levnější
  2. Žádné napájecí a propojovací kabely jako u kamerového systému
  3. Fotopast můžete přenášet, měnit její umístění během pár minut
  4. Instalaci zvládne každý, není potřeba specializovaná firma
  5. O provoz fotopasti se starají baterie
  6. Aktivuje se pouze když je potřeba
  7. Díky maskování ideální i na chalupu, ryby, ke sledování zvěře
  8. Neviditelné snímání, žádná svítící dioda
  9. Obsluhu zvládne každý
  10. Není potřeba další externí monitor, ale běžný počítač nebo tablet

  Ve výhodách by se dalo pokračovat, ale těchto deset bodů určitě stačí proto, aby jste si udělali představu o tom, proč je lepší využít k ochraně majetku fotopast než kamerový systém.

  Nakupujte tam, kde fotopastem rozumí

  Vždy se snažte nakupovat tam, kde vědí o fotopastem úplně všechno, a hlavně tam kde Vám s výběrem poradí, pro každé využítí se totiž hodí jiná fotopast.

  Internetový obchod www.fotopast.eu jejímž majitelem je odborník na fotopasti, který se osobně podílí i na výrobě fotopastí samotných, Vám vždy rád poradí nejen s výběrem, ale také s nastavením. V nabídce mají pouze fotopasti, které mají osobně vyzkoušené a jsou to ty nejlepší fotopasti na trhu.

  Když fotopast hlídá Váš majetek
  5 (100%) 1 vote

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.