• Luxusní vířivé vany – báječný relax s pozitivními zdravotními účinky

  2.7.2017 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Podpořit sem tam krevní oběh je rozhodně zdravé. Teplá voda a masážní trysky vířivé vany to dokážou parádně. Krevní cévy se rozšíří a tělem začne proudit větší množství kyslíku a živin. Prostřednictvím luxusní vířivky se kyslík a živiny mnohem lépe dostanou ke každé buňce. A nejde samozřejmě pouze o krevní oběh. Vířivá vana si do značné míry poradí třeba i s takovou artritidou. Stačí se do vnitřní vířivé vany pohodlně usadit a za chvíli klouby přestanou být ztuhlé a jejich bolestivost se výrazně sníží. A to obecně každému, nejen těm, které trápí právě artritida. O luxusních vířivých vanách by mohly vyprávět například sportovci. Najdou v nich naprosto dokonalý relax a úlevu pro své namožené svaly a klouby.

  Bazénové protiproudy – využití napříč generacemi

  A pak tu máme bazén s protiproudem Endless. Už dávno se tato vymoženost netýká pouze sportovních center a fyzioterapeutických zařízení. Dnes si můžete bazénový protiproud pořídit i do svého bazénu, který nemusí být nijak velký. Budete sice plavat stále na místě, ale i tak se pořádně nadřete. Však také zdolat tu dravou řeku, která se povalí proti vám, není vůbec nic jednoduchého. Bazénové protiproudy můžete samozřejmě regulovat, takže je zvládnou malí, mladí, starší i staří.

  Těšte se i vy z příznivých účinků saunování

  Finsko je známé tím, že na jedno auto připadá jedna sauna. Je jasné, že Finy v počtu saun jen tak nedohoníme. I když mít doma finskou saunu do bytu by určitě nebylo od věci. Virivkysauny.cz vám nabízejí finské sauny na klíč, díky kterým se budete moci, stejně jako Finové, těšit z příznivých účinků saunování. A že jich není málo! Nehledě k tomu, že ani posezení s rodinou či kamarády v sauně není k zahození. Patříte-li mezi náročnou klientelu, určitě uvítáte, že virivkysauny.cz mají ve svém sortimentu také luxusní sauny prodej.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.