• Porovnání vířivek

  1.7.2017 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Všimli jste, že se v obchodech nachází různé vířivky rozličných cen? Prodávají se totiž od nafukovacích za pár stovek, přes velmi obyčejné za tisíce korun, až po ty nejluxusnější za desítky až statisíce korun. V čem je ale rozdíl? Přece jen všechny vypouští bublinky, víří vodu a uvolňují napjaté svaly i mysl. Tak proč se jejich cena tak liší? Přinášíme vám velké srovnání vířivek na našem trhu.

  Levné vířivky z klasických obchodů

  A začneme u těch nejlevnějších modelů za pár stovek korun nebo maximálně za pár tisíc korun. Takové vířivé vany většinou nemají pevné tělo, jsou buď nafukovací, anebo plastové. Funkcí mají jen pár, velikostně se pohybují od 2 až po 5 osob a kvalita zpracování negativně ovlivňuje i jejich životnost.

  Pokud si chcete pořídit vířivou vanu jen na jedno léto, jen jako zpestření, asi s nimi budete spokojeni. Pokud ale očekáváte určitou kvalitu, alespoň několikaletou životnost a hlavně pořádný relax, určitý typ a funkčnost vodní masáže, asi vás zklameme. Vhodně jsou na relax nebo letní zábavu. . Tyto vířivé vany nic z toho nesplňují. V jejich případě se skutečně jedná jen o šplouchající vodu. Na pořádnou masáž okamžitě zapomeňte.

  Střední vířivé vany s více funkcemi

  Pokročíme dále do vyšší cenové hladiny. Pod pojmem střední vířivé vany si můžete představit vířivku v řádech maximálně desetitisíců korun, se zajímavými funkcemi, s pevným keramickým či plastovým tělem, s delší životností a s již znatelnými zdravotními přínosy.

  Tyto vířivé vany se hodí hlavně do interiérů, kde je udržována poměrně stálá teplota i podmínky. Je u ní sice potřebná častá kontrola, občasné dotažení šroubků či výměna některých součástek, ale zato se vám odvděčí desetiletým provozem. Zapomeňte u ní ale úplně na party ve vířivce nebo na několikahodinový nepřetržitý provoz. Takový zápřah tyto vířivé vany nesnesou.

  Luxusní vířivé vany jen pro nejbohatší

  Poslední kapitolou jsou luxusní vířivé vany. Jejich ceny se pohybují od desítek tisíc nahoru a rozhodně nejsou určeny pro skrblíky. S vyšší cenou se také pojí maximální kvalita. Pokud jsme se u prvního typu vířivých van bavili o životnosti zhruba jednu sezónu, u druhého typu o zhruba deseti letech, zde mluvíme o životnosti na celý život.

  Tělo takové vířivé vany je extrémně pevné, mají svou pevnou formu, skelete, vnější ochranu s izolací a jsou odolné do jakéhokoliv počasí.  Je tedy velmi malá pravděpodobnost, že by se Vám třeba po deseti letech používání tato vířivá vana rozpadal nebo konstrukčně nevydržela užívání.

  A pokud mluvíme o funkcích, tak snad ani nemusíme blíže specifikovat. Zde už se nebavíme o šplouchání vody, bublinkách, zde mluvíme o velmi profesionální masáži různých částí těla, od chodidel, pře zádové oblasti až po krk a šíje.

  Takovou vířivku můžete s klidem vystavit extrémním povětrnostním nebo zátěžovým podmínkám. S přehledem si se vším poradí. Přesto, že se zde jedná o velmi drahou záležitost, je to investice na celý život. Když si to pak rozpočítáte, zjistíte, že vlastně nejdražší variantou byly ty nejlevnější vířivé vany úplně na začátku.

  Porovnání vířivek
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.