• Hliníková okna na vzestupu

  25.1.2019 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Zatímco plastová okna jsou notoricky známá, vlastnosti a parametry hliníkových oken jsou pro mnoho lidí velkou neznámou. Přitom se jedná o ideální řešení do mnoha projektů, například kancelářských budov. Jak tedy vybrat vhodný typ oken?

  Hliníková okna: v zájmu komfortu i designu

  Nepochybně platí, že při výběru nových oken by měly být rozhodující jejich vlastnosti. Jedná se nejen o jejich tepelně izolační vlastnosti. Neméně důležitá je schopnost zvukové izolace, snadná manipulace a podobně. Přidávají se zde však další faktory, které mohou výběr oken ovlivnit. Je to zejména stavební hloubka, velikost celé konstrukce či požadované rozměry oken, ale také architektonické pojetí a styl. V neposlední řadě je třeba věnovat pozornost referencím vybraného dodavatele, rozsahu nabízených služeb a záruční lhůtě.

  Co nabízí hliníková okna? Navzdory mnoha předsudkům se vyznačují velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Jsou ideálním řešením v případě velkých budov, neboť jsou charakteristická mimořádnou odolností, takže nepodléhají deformacím. Jejich výhodou je i nízká hmotnost a možnost výroby v nestandardních rozměrech. Hliníková okna jsou vyhledávaná také díky elegantnímu vzhledu, což je dáno zdánlivě subtilní konstrukcí. Různé možnosti povrchové úpravy jsou zárukou širokého výběru.

  Kvalitní hliníková okna

  Čeká vás v dohledné době rekonstrukce a chcete získat povědomí o možnostech kvalitních hliníkových oken v Opavě, případně jejím okolí? Spolehlivým dodavatelem plastových a hliníkových oken ve Vsetíně je už řadu let společnost Triogas, v jejímž sortimentu najdete také plastové dveře, garážová vrata, kované ploty nebo stínicí techniku. O její profesionalitě svědčí mnohé reference a ohlasy spokojených zákazníků.

  Rate this post