• stehovani nabytku

  Těžká břemena, která se musí stěhovat zvlášť opatrně

  4.1.2023 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Stěhování v Ostravě může být díky stěhovací službě otázkou několika hodin. Tedy pokud se na to řádně připravíte. Nejen, že naplánujete datum a čas v tu dobu, kdy nejsou kolony v centru města, ale také musíte zajistit průjezdné vjezdy a výjezdy a samozřejmě připravit veškeré vybavení k převozu. Zatímco oblečení zabalíte snadno, hlavu si možná budete lámat nad těžkými břemeny, které se musí stěhovat zvlášť opatrně. Jaká břemena to jsou?

  Klavír

  Patříte do hudební rodiny nebo je klavír jenom takovou bytovou dekorací, na kterou jednou za čas nějaká návštěva s radostí zahraje? Klavír jako takový je skvělý hudební nástroj, ovšem jeho stěhování je trochu problematické. Vezmeme-li v potaz to, že se jedná o drahou věc čili se snažíme, aby při stěhování neměl nějakou újmu nebo se nikde neškrábnul.

  Aby bylo jeho stěhování stejně rychlé a bezproblémové jako stěhování jiných kusů nábytku, je důležité ho několikrát změřit a následně ho pořádně zabalit. Vhodná je bublinková fólie, která poskytuje i jistou izolační, respektive ochrannou vrstvu.

  Knihovna

  Prakticky v každé domácnosti se nachází knihovna, která je plná těžkých knih. Abyste tento kus nábytku přestěhovali bez sebemenšího problému, musíte z knihovny ze všeho nejdříve vytáhnout všechny knihy, které se v ní nachází. Ideálně je složte do pevných a dostatečně nosných krabic nebo do plastových boxů, jež jsou bytelnější.

  Knihovnu poté demontujte.

  Velké domácí spotřebiče

  Samozřejmě velkým problémem jsou velké domácí spotřebiče. Důvod je prostý – jsou prostě rozměrné, drahé a člověk je chce převézt tak, aby také zůstaly plně funkční. Proto je důležité je taktéž pořádně zabalit do bublinkové fólie, ale ještě předtím se musí vyklidit, ideálně rozmrznout v případě mrazáku a vypustit voda z hadice, pokud stěhujete pračku.

  Rate this post