• Jaké existují typy židlí a kam se hodí?

  30.9.2019 | autor: Kateřina Muchová | sekce: Doplňky, Inzerce

  Vybíráte židle a nevíte, jaké si zvolit? Poradíme vám s tím a ukážeme vám, jaké typy židlí existují. Jinou je třeba si pořídit do kanceláře na práci před počítačem, jinou do práce na jednání s klienty. Také je třeba myslet na domov a zvolit dobře židli pro vás i pro vaše děti. Každý typ má své specifické tvarování a vlastní konstrukci i design, který je předurčuje k danému využití.

  Židle do práce a do firem

  Výbava židlemi je velice důležitá pro každou firmu. Pokud jednáte s klienty, je třeba mít konferenční židle, které jsou velice pohodlné pro toho, kdo na nich sedí a zároveň obvykle cenově dostupné a snadno přenosné. Neměly by chybět v žádné kanceláři, jednací místnosti nebo v přednáškovém sále. Své uplatnění však najdou rovněž ve školách nebo v zájmových institucích. Pro své zaměstnance, kteří pracují celý den na PC, však raději zvolte speciální kancelářské židle. Ty jsou vysoce pohodlné a ergonomicky tvarované, aby z nich nebolela záda a aby bylo na nich možné efektivně pracovat. Mají nastavitelné opěradlo a další prvky. Dolní kolečka umožňují snadné a nehlučné odsunutí nebo přisunutí ke stolu.

  zidle

  Židle určené na doma

  Kancelářské židle se hodí nejen do práce, ale i na doma. Práce na PC nebo notebooku s nimi bude mnohem pohodlnější. Rozhodně by neměly chybět v pracovnách. Kancelářské židle ocení i dospívající děti pro přípravu do školy. Pro menší jsou tu pak dětské židle. Ty mají stejné ergonomické vlastnosti, ale jsou velikostí určené pro menší děti například na psaní domácích úkolů. Důležitým doplňkem domácnosti jsou i pohodlné židle, které mohou nahradit křesla, nebo jídelní židle. Existují sady, kdy jídelní stoly ladí spolu se židlemi, či je můžete koupit také samostatně. Jídelní židle jsou základem, který by neměl chybět v žádné jídelně a v žádné kuchyni. Mají pevnou konstrukci a dlouhou životnost. Vybrat si můžete z mnoha různých tvarů a designových provedení. Všechny tyto druhy najdete na primazidle.cz.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.