• Profesionální lakovny zvelebují i produkty do domácností

  27.8.2020 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Existuje několik variant, jak nalakovat různé povrchy. Je pravdou, že v dnešní době je snad nejvíce vyhledávaná lakovna, která pracuje s práškovými barvami.

  Moderní technologie v lakování

  V dnešní době velmi prudce stoupl počet práškových lakoven a není ani divu, protože skutečně tento způsob technologie má co svým zákazníkům nabídnout. Navíc je třeba zmínit, že i podstatný podíl nesou práškové barvy a jejich skvělé vlastnosti.

  Klasická barva – pokud se zvolí mokrý nátěr, tak je zcela logické, že se musí čekat i několik dnů, než barva zaschne a bude připravena k dalšímu použití. Nemluvě o tom, kolik barvy se ztratí v podobě vyschnutí nebo na dně plechovek.

  Prášková barva – nehrozí žádné ztráty, ale princip tohoto lakování spočívá v tom, že prášek se hned dokonale přichytí na plochu, která se lakuje a ihned se dá s dílem pracovat, není potřeba nijak ztrácet čas. Vypálení vrstvy laku zajistí dále mechanickou odolnost a i dostatečnou ochranu proti korozi.

  Výrobci práškovacích lakoven si dávají záležet

  Lakování tímto způsobem je sice náročné, ale na druhou stranu výrobci těchto lakoven se postarají o vše potřebné, tudíž vybavení práškových lakoven je na skutečné úrovni podle potřeby. V případě zájmu se potřeba se obrátit na výrobce, kteří mají zkušenosti a dokáží vše dodat přesně na míru.

  lakovna

  Dále zajistí:

  • Posoudí, zdali je vůbec tato technologie vhodná pro daný podnik, společnost nebo firmu.
  • Sestaví projekt a zajistí tak dodávku všeho potřebného pro bezproblémovou práci.
  • Zajistí veškeré zařízení pro povrchovou úpravu a samozřejmě vše uvedou do provozu i se zaškolením obsluhy.
  • Hrou na jistotu je jejich servis a to i v případě, že se již na produkty nevztahuje záruční doba.

  Nezbytné vybavení lakoven

  Každý kdo bude provozovat lakování různých povrchových částí, tak rozhodně potřebuje odpovídající vybavení, ale také se neobejde bez lakovací kabiny, která je určena pro aplikaci různých druhů nátěrových hmot. Musí mít nejen odpovídající rozměry, ale i další hygienické parametry. Nejlepší je se poradit s výrobci práškových lakoven a ti sami doporučí vhodné vybavení a další náležitosti pro bezproblémový provoz. Jejich dlouholetá praxe přináší jen ty nejlepší reference.