• Díky vodnímu filtru vám i obyčejná kohoutková voda bude chutnat

  29.6.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Ve většině českých domácností se k pití i vaření používá kohoutková voda. Pro přípravu chutných nápojů a pokrmů je ale velmi důležitá kvalita vody. Nefiltrovaná kohoutková voda může pokazit i drahý čaj nebo kávu. Díky vodovodním filtrům je však možné obyčejnou kohoutkovou vodu proměnit tak, že bude zkrátka chutnat skvěle. Rozdíl poznáte hned!

  Filtrování vody pomocí vodovodních filtrů je velmi ekologickým a ekonomickým způsobem, jak kohoutkovou vodu zbavit nežádoucích látek a výrazně zlepšit její chuť. Právě díky ne příliš dobré chuti dáváme často přednost balené vodě. Vodovodní filtr z kohoutkové vody snadno a rychle odstraní ropné látky, stopy organických sloučenin chlóru, aromatické uhlovodíky a další nežádoucí látky, které negativně ovlivňují její chuť. Po filtraci vody zmizí také nepříjemný zápach a případný zákal.

  pixabay.com

  Výhody vodovodních filtrů

  Vodovodní filtry jsou standardně umisťovány na kuchyňskou linku, případně pod ni, kde jsou dobře skryty a v kuchyni nepřekáží. Velkou výhodou vodovodních filtrů je kromě vysoké účinnosti také jejich dlouhá životnost.

  Filtrační konvice jako alternativa vodovodního filtru

  Zejména v kancelářích a na chatách jsou jako alternativa využívány filtrační konvice. I ty odstraní z vody ropné látky, stopy herbicidů a pesticidů a další nežádoucí látky. Při výběru filtrační konvice doporučujeme uzpůsobit výběr filtru charakteru pitné vody v místě vašeho bydliště.

  Přístroje pro zdraví

  Široký výběr vodovodních filtrů, filtračních konvic a dalších přístrojů, které podpoří váš zdravý životní styl a pomohou vám k přípravě zdravých pokrmů či nápojů, najdete v e-shopu Přístroje pro zdraví.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.