• Rekonstrukce ploché střechy svěřte pouze odborníkům

  18.2.2016 | autor: David K. | sekce: Rekonstrukce, Inzerce

  Ploché střechy jsou nedílnou součástí mnohých rodinných a bytových domů. Konstrukční části, jež stárnou stejně, jako kterékoliv jiné a proto je třeba jim po určitém čase věnovat dostatečnou péči. V každém případě zapomeňte na jakékoliv realizace svépomocí, jelikož jde o vrchní a velice důležitou oblast budovy zabraňující protékání vody dovnitř objektu.

  Máte-li na nemovitosti ploché střechy, svěřte je specialistům. Pracovníkům s letitou praxí v tomto oboru, poskytujícím komplexní služby. Takovým subjektem je jistě společnost AHF Stavby s.r.o.

  Ploché střechy od A až do Z

  V rámci poptávky se vám dostane bezplatných služeb, mezi něž spadá osobní prohlídka daného místa, návrh technologie na řešení problému a ve finále i bezplatná cenová nabídka. Pakliže projevíte zájem o rekonstrukce ploché střechy, čekají na vás profesionální pracovní postupy, moderní technologie a praktické know-how firmy.

  Aplikovány mohou být nejrůznější stavební materiály.

  • Hydroizolační fólie
  • Asfaltové pásy

  Všechny použité produkty se vyznačují špičkovými vlastnostmi. Díky tomu prodloužíte životnost střechy a dodáte jí lepší a kvalitnější podobu.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Profesionální stavební práce Praha

  Společnost AHF Stavby s.r.o. poskytuje své služby do vzdálenosti 100 až 150 km od hlavního města. Vedle rekonstrukce plochých střech jsou to i další činnosti obdobného rázu, mezi něž patří například zateplování střech a fasád.

  Kvalitní stavební práce Praha vám budou realizovány pouze zkušenými odborníky a za přispění novodobých pracovních nástrojů a technologických postupů. I v tom tkví preciznost prezentovaného řešení firmy.

  Postarejte se o to, že vám do střechy nebude zatékat ještě spoustu dalších let a vy si budete moci užívat bezstarostného žití. Nechte si vytvořit cenovou nabídku šitou na míru vašim náročným potřebám a tajným představám.