• logo REMAX Andel

    Realitní kancelář Praha 5 prodá vaši nemovitost bez starostí

    4.2.2020 | autor: redakce | sekce: Financování, Inzerce

    Jste majitelem nemovitosti Praha 5 a přemýšlíte nad způsobem, jak ji nejrychleji a za co nejvyšší možnou cenu prodat? Využijte služeb realitní kanceláře, která převezme veškeré úkony spojené s prodejem na svá bedra.

    Reality Praha 5 jdou na odbyt

    Ať už vlastníte byt, dům, pozemek, nebytové prostory či rekreační objekty, můžete si být jisti, že s pomocí realitní kanceláře zaměřené na Prahu 5 a všechny její části je prodáte bez potíží. Jde zejména o lokality Hlubočepy, Košíře, Motol, Radlice a Smíchov. Realitní makléř se postará o zajištění kvalitního servisu a kompletního procesu související s prodejem domu Praha 5 od A do Z. Vy tak ušetříte čas, peníze a nervy.

    Jak si stanovit prodejní cenu?

    logo REMAX AndelChcete-li si udělat přibližnou představu o tom, jak si byty Praha 5 stojí s cenami, bude se vám hodit srovnávací tržní analýza. Nemusíte mít obavy, že budete vydávat značnou finanční částku za odhadce nemovitostí. I s tímto úkonem vám pomůže realitní makléř, jenž pro vás tržní analýzu zpracuje hned na začátku prodeje. V ní bude zohledněn podobný prodej bytu Praha 5, konkrétně jeho skutečná prodejní cena. Na jejím základě vám bude doporučeno cenové rozpětí s tím, že nemovitost budete zpočátku nabízet na horní cenové hranici. Dle dlouhodobých zkušeností platí pravidlo, že se s cenou pod minimální hranici nedostanete a byt budete mít nejpozději do 3 měsíců prodaný.

    Benefit i pro kupujícího

    V čem spočívá výhoda pro kupujícího, když k prodeji bytů a domů Praha 5 využijete služeb realitní kanceláře? Je schopná mu zajistit výhodné financování formou úvěru či hypotéky. Specialisté v oboru realit připraví veškeré doklady a dokumenty, porovnají nabídky jednotlivých bank a vyberou tu nejlepší formu financování. Oběma stranám se díky tomu výrazně urychlí celý proces prodeje.

    Rate this post