• Moderní nábytek vtiskne vašemu domovu punc elegance

  5.2.2020 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Jste-li milovníkem moderního designu, budou vašemu interiéru dominovat bílé a šedé tóny, čisté linie a lesklé povrchy v kombinaci s chromem. Po kterém nábytku sáhnout, aby byl výsledný efekt vašeho obývacího pokoje dokonalý?

  Pro chvíle odpočinku

  V každém obývacím pokoji by na vás po náročném pracovním dni měla čekat pohodlná sedací souprava. Její stylové provedení, které jde se současnými módními trendy, dodá pokoji patřičný šmrnc. V současné době jsou nejoblíbenější sedačky do tvaru L, jejichž součástí je otoman. Maximální pohodlí si dopřejete díky polohovatelným opěrkám a záhlavníkům. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost čalounění textilnímu, koženému či koženkovému. Velmi nadčasově působí hranaté sedací soupravy s rovnými liniemi a pravými úhly. Co se týče barev, chybu neuděláte přírodními odstíny šedé, béžové a bílé, pro ty odvážnější jsou k dispozici sedačky ve svěžích mentolových a fialových barvách.

  Obývací sestavy

  Sestavte si pokoj podle svých představ

  Obývací sestavy a programy nám dávají možnost oživit, zorganizovat a opticky rozdělit místnost. Jednotlivé komponenty si totiž můžeme uspořádat dle našeho přání a požadavků. Na obývací stěnu nejčastěji umísťujeme televizi, rovněž je místem k uložení knížek, fotorámečků, suvenýrů z cest atd. Zvolíme-li provedení v bílém lesku, bude stěna působit nejen luxusním dojmem, nýbrž nám též místnost prosvětlí. Pokud je pokoj naopak větších rozměrů, využijte k jeho přepažení dělicích stěn. Získáte tak další úložný prostor, do něhož uložíte vaše oblíbené předměty.

  Připraveno pro návštěvu

  Poslední věcí, bez níž by nebyl obývací pokoj kompletní, jsou konferenční stolky. V současnosti jsou nejžádanější stolky se skleněnými plochami v kombinaci s lakovanými bílými podnožemi a kovovými prvky. V malých bytech užijete stolky stohovatelné či s úložným prostorem.