• Nové byty na Smíchově za skvělé ceny

  28.3.2019 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Sháníte bydlení v hlavní metropoli, které by vám přineslo dostatek komfortu, soukromí a zároveň byste měli vše potřebné na dosah ruky? Pak se vaší vhodnou volbou může stát komorní solitérní bydlení v podání projektu Vila Hřebenka. Nové byty Smíchov přinášející nadčasovou architekturu, špičkové stavební materiály a byty různých velikostí.

  Bydlení 2+kk až 4+kk

  Využijte nabídku posledních volných bytů v rámci tohoto projektu. Bytové jednotky jsou určeny třeba svobodným párům. To dokazují dispozice 2+kk a podlahová plocha 51,4 m2. Na své si ovšem přijdou i rodiny s dětmi. Pro ty jsou naopak vhodné byty s dispozičním uspořádáním 4+kk a s celkovou plochou až 116,3 m2.

  Kromě prakticky navrženého interiéru oceníte i ty nejmenší detaily. Ty mají podobu sklepní kóje, balkonu nebo terasy. Dokoupit si dokonce můžete garážové stání. To znamená, že nové byty Smíchov vám přinesou opravdu vše, co k pohodlnému bydlení budete potřebovat.

  Samotný bytový objekt je však pouze polovinou celkového úspěchu. Tu druhou tvoří vynikající lokalita, do které je projekt Vila Hřebenka situován.

  Krásné bydlení na pražském Smíchově

  Tuto lokalitu lze určitě označit za všestrannou. Dokazuje to v první řadě bohatá občanská vybavenost. Tu máte v podstatě na dosah. Ať už je to Obchodní centrum Nový Smíchov, restaurace, školská zařízení nebo lékařské služby. Každý si v tomto směru přijde na to své.

  Ochuzovat se zároveň nebudete ani o spoustu volnočasových aktivit. Od procházky na Petřín, přes multikino až po strahovský stadion. V oblasti je spousta klubů a spolků, včetně cyklostezek. Plusové body lze přičíst i vynikající dopravní dostupnosti. Tramvajová a autobusová zastávka jsou toho důkazem.

  Neváhejte a zabydlete se na tom správném místě, kde vám nebude nic chybět. Vaším vysněným domovem se může stát právě projekt Vila Hřebenka.