• Prodáváte nemovitost? Vyzkoušejte nový portál CINCINK

  2.11.2019 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Chystáte se prodat svou nemovitost libovolného typu? Rádi byste vše řešili svépomocí jen s využitím konkrétních služeb a bez komplexního servisu realitní kanceláře, která je mimochodem poměrně drahá? Pak pro vás máme jedno řešení na prodej bytu, rodinného domu nebo stavebního pozemku.

  Na začátku vás seznámíme s jednotlivými procesy, jimiž musíte projít a absolvovat je. A nakonec poradíme, kde všechno zrealizovat.

  Nejprve vás čeká podání inzerátu

  Vaším odrazovým můstkem se musí stát sdělení informace o tom, že vůbec nějakou nemovitost prodáváte. Za inzeráty na internetu však nemusíte platit, jak bývá na mnoha serverech zvykem. Vsaďte na inzerát zdarma, který bude umístěn na velkém realitním portálu, tudíž k němu bude mít přístup spousta potenciálních zájemců, tedy budoucích kupujících.

  Jak možná správně tušíte, vaším cílem se v tomto ohledu musí stát férový realitní portál.

  Zajistěte si vše potřebné

  V okamžiku, kdy se objeví skutečný zájemce o váš byt či rodinný dům, přichází na přetřes povinnosti, kterým se při prodeji jednoduše nevyhnete. Vědět byste proto měli o všem potřebném, co se týče právní oblasti. To znamená příprava neprůstřelných smluv, díky nimž se po prodeji nedostanete do žádného problému a řada ostatních administrativních věcí. Důležitá je bezpochyby také daň z prodeje nemovitosti, jíž bude platit kupující. Takže ten, kdo si od vás nemovitost zakoupí. S takovou informací můžete mimochodem kalkulovat při stanovování ceny objektu či pozemku a pak případnému kupujícímu dáte slevu v této výši.

  cincink

  Zjednodušeně řečeno, hodí se vám profesionální právní služby, které budete moci využít jen v takovém rozsahu, v jakém vám to stačí. Ne, jako u realitní kanceláře, kde musíte platit od A až do Z.

  Jaký je ten férový realitní portál?

  Jak asi správně tušíte podle nadpisu tohoto článku, všechno výše spjaté s prodejem bytu či domu můžete realizovat prostřednictvím realitního portálu CINCINK. Jde o velký projekt, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky. Server se od mnohých jiných na internetu liší právě pestrostí nabízených služeb za nízké ceny, které můžete využívat dle libosti.

  Tento férový realitní portál sdružuje nejenom nemovitosti od soukromých subjektů, ale také realitních kanceláří, předkládá vysvětlení mnohých pojmů z tohoto oboru a je zdrojem ověřených subjektů prezentujících služby v tomto směru. Ať už jde třeba o odhad nemovitosti, profesionální fotografie objektu a textovou přípravu inzerátu až po technickou inspekci a možnou úschovu peněz při procesu prodeje. Tohle všechno CINCINK nabízí v plné míře.

  Nebojte se v dnešní době prodat nemovitost a využijte k tomu ty správné nástroje. Podobně můžete samozřejmě postupovat i při nákupu rodinného bydlení.