• Buďte originální – pořiďte si originální obraz na stěnu

  30.3.2019 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  O smyslu obrazů pro člověka snad není ani třeba hovořit. Když se člověk rozhoduje pro obrazy na stěnu, nejčastěji vybírá obrazy na stěnu podle motivu. Znáte to určitě všichni. Vrátíte se domů z pracovního procesu, zaklapnete za sebou dveře a s pocitem ulehčení a klidu se konečně na chvíli zastavíte pohledem na obrazu zvířata. A pomalu se vám chce s tou němou tváří si začít povídat. Ano, tak jsou obrazy na stěnu (obraz slunečnice, obraz máky, obraz pampelišky, obraz tulipány, obraz růže, obraz orchidej, obraz strom, obraz západ slunce, obraz kameny, obraz Eiffelovka, obraz Paříž, obraz molo, obraz Londýn, Obraz Feng Šuej, obraz zvířata, obraz Praha, obrazy mosty, obraz majáky a další obrazy na stěnu) věrné a dokonalé. Je to velmi uklidňující, příjemné a milé.

  Obrazy do bytu bez dlouhého čekání

  Pokud se pro některý z obrazů na stěnu (moderní obrazy, abstraktní obrazy, vícedílné obrazy) rozhodnete, můžete je mít doma co by dup. Dekobraz.cz vám takový obraz do bytu vyrobí vždy “čerstvý” na zakázku, takže se vůbec nemusíte obávat, že vám domů dorazí obraz na stěnu poškozený dlouhodobým skladováním, obraz do bytu zaprášený či jinak znehodnocený.

  Obrazy jako živé, vyhotovené na značkovém plátně

  Ať už se budete rozhodovat pro jednodílné nebo vícedílné obrazy (obrazy na stěnu složené z více dílů), ať sáhnete po obrazech na stěnu s květy, stromy nebo městy, můžete si být jisti, že obrazy na stěnu, které k vám domů dorazí, budou vypadat naprosto realisticky. Navíc budou tyto obrazy do bytu vyhotoveny vysoce kvalitními a ekologickými barvami bez zápachu a bez jakýchkoliv škodlivých látek. Získáte obraz či obrazy na stěnu, napnuté na kvalitní masivní smrkové dřevěné rámy hloubky 20 mm a jejichž životnost je nejméně 50 let bez vyblednutí a ztráty barevnosti.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.