• Nová moderní čtvrť v Praze? Projekt Byty na Vackově má čím zaujmout

  2.4.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Žít v moderní, zelení obklopené čtvrti a zároveň být v centru všeho dění je snem pro mnoho lidí, kteří žijí ve velkých městech. Už brzy bude něco takového realitou na pražském Žižkově, kde je realizován projekt Byty na Vackově. Autoři projektu chtějí propojit klidné prostředí dříve nevyužívaného periferního prostoru Na Vackově s moderním bydlením i nebytovými prostory.

  Horní Žižkov bude vyhledávanou lokalitou

  Z místa, kde dříve byly jen nevyužívané budovy a o atraktivnosti by se rozhodně nedalo hovořit, bude díky postupné revitalizaci nová rezidenční i obchodní lokalita, která bude mít rozhodně co nabídnout.

  Mělo by zde vzniknout celkem 342 bytů včetně ateliérů a také několik nebytových prostor. Byty v Praze na Žižkově budou odpovídat nejmodernějším standardům s tím, že budou k dispozici varianty od 1+kk až po 5+kk.

  K nim pak budou patřit i balkóny, lodžie, střešní terasy a předzahrádky, které zajistí dostatek prostoru i slunce. Budovy budou mít maximálně 12 pater, takže se nebude jednat o žádné výrazně vysoké stavby. Architekti dbají na eleganci a minimalismus, což jsou v dnešní době velice žádané aspekty.

  První byty by měly vzniknout už do konce roku 2020

  Byty na prodej na Praze 3 z projektu Byty na Vackově by měly být k předání v první polovině roku 2021. Prvních 160 bytů by tak mělo být hotovo do konce příštího roku.

  Co se týče okolí, horní Žižkov nabízí pestré vyžití. Kromě toho, že je zde plno restaurací, obchodů, a dokonce i kino, je to odsud blízko jak k pražským památkám, tak do přírody. Na poklidné vycházky je ideální Malešický park nebo park Parukářka, jen kousek od místa výstavby je také park Židovské pece.

  Z lokace je v docházkové vzdálenosti i Vítkov, odkud je krásný výhled na Prahu nebo park Rajská zahrada. V parku je sportovní hřiště, prolézačky pro děti i kavárna s občerstvením. Nové byty Na Vackově tak budou vhodným místem i pro rodiny s dětmi.

  Nová moderní čtvrť v Praze? Projekt Byty na Vackově má čím zaujmout
  5 (100%) 1 vote

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.