• lock

  Chytré zámky pro rodinný dům

  22.5.2023 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Nebaví vás každý den lovit klíče v tašce, abyste se mohli dostat domů? Pak zapomeňte na klasické zámky u svého rodinného domu a dejte zelenou moderním technologiím. Zaměřte se na techniku označovanou jako SmartLock. Ano, pod tímto pojmem si můžete představit chytré zámky, které nachází široké uplatnění napříč rodinnými i komerčními nemovitostmi.

  Jaké jsou vlastnosti chytrých zámků?

  Stejně, jako máte chytré telefony a chytré domácnosti, můžete se setkat také s chytrými zámky. Jak asi správně tušíte, měli by vám usnadnit příchod a odchod z domu. Po nainstalování takových zámků se můžete spolehnout na to, že je bez sebemenšího problému otevřete pohodlně chytrým telefonem. Přístup bude mít pochopitelně jen vybrané zařízení, takže se nebojte. U těchto systémů je zároveň kladen velký důraz na bezpečnost.

  Chytré zámky do rodinných domů mohou být nastaveny třeba na základě času, kdy se budou odemykat a zamykat automaticky. Někdy stačí jen přiblížit se do jejich blízkosti a dveře se vám odemknou. Ano, i takové vymoženosti nabízí chytré zámky. Díky systémům můžete pak monitorovat průchody a přístupy. O jejich odemknutí a zamknutí můžete být informováni i prostřednictvím SMS zpráv. Výjimkou pochopitelně není plnohodnotná správa uživatelů, jednoduché a zároveň dostatečně bohaté nastavení.

  Chytré zámky různého typu

  Když se řekne chytré zámky, můžete si představit ledacos. Nejsou to jenom chytré dveřní zámky, které v podstatě nahrazují ty klasické. Dostupné jsou také visací zámky pracující na podobném principu. Ty můžete použít třeba u dalších objektů kolem rodinného domu. Typickým příkladem jsou garáže, boudy, zahradní domky a podobně. Ty menší visací zámky pak budete aplikovat i do interiéru. Meze se v tomto ohledu rozhodně nekladou.

  Tak neváhejte a jděte s dobou. Poznejte možnosti chytrých zámků, které si velice rychle oblíbíte.

  Rate this post