• Zkuste omládnout o několik let

  20.10.2019 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Mládí je něčím, čeho si povětšinou moc nevážíme a v pokročilém věku nebo ve stáří nám jednoduše chybí. Asi každý by chtěl být věčně mladý. A to nejenom duševně, ale také fyzicky. O překrásné a mladistvé pleti sní především ženy. Není se čemu divit. Ty chtějí být stále mladé.

  Proti přibývajícím létům a viditelně stárnoucí pokožce lze však bojovat. A to poměrně jednoduchým, šetrným a ve výsledku velice účinným způsobem. A je jedno, jestli vás trápí povislá brada, vrásky na čele nebo kolem očí, popřípadě jiné nepřehlédnutelné aspekty stáří.

  Začněte liftingem obličeje

  Jestliže přemýšlíte o tom, jak se dopracovat ke stále mladistvé vizáži, napovíme vám. Vyhledejte neinvazivní omlazení pleti. Vsaďte na bezbolestné procedury estetické medicíny, které jsou bezpečné, dokonale ošetří vaši pleť, zregenerují pokožku a hlavně, přinesou jí požadovanou mladistvost.

  Lifting obličeje je obecným názvem, za nímž se může skrývat řada procesů směřujícím k vyhlazení pokožky. Typickým příkladem je fototermolýza, v rámci níž se pracuje s vygenerovaným intenzivním pulzujícím světlem. To je v tomto oboru známo pod zkratkou IPL.

  A v čem může být tato metoda IPL přínosem? Jsou to v každém případě dlouhotrvající výsledky. Postupné vyhlazení vrásek o 50 %, zpevnění kůže a její hloubková regenerace, včetně zajištění tvorby elastinových a kolagenových vláken. Právě v tomto případě jde o neinvazivní a bezbolestný způsob, jak dodat své pokožce mladiství vzhled. Pravdou také zůstává, že tomuto procesu se nemusí podrobovat pouze ženy, ale i muži.

  lifting obliceje

  Profesionální lifting obličeje může pochopitelně nabývat nejrůznějších podob. Pro úplnost bychom měli zmínit ty nejobvyklejší a nejvyhledávanější činnosti.

  • Hifu ultraherapie facelifting
  • Plazmaterapie a plazmalifting
  • Lifting obličeje nitěmi
  • Injekční lipolýza
  • Fotorejuvenace
  • Mezonitě 3D lifting bez skalpelu

  Pokud chcete docílit mladistvého a krásného vzhledu pokožky, můžete si vybrat některou z těchto metod, s pomocí níž se dopracujete k těm nejlepším výsledkům. Aby tomu tak opravdu bylo, je třeba tyto služby vyhledávat pouze u skutečných profesionálů.

  Estetická klinika Praha

  Ať už budete mít zájem o lifting obličeje nitěmi nebo jiné omlazovací procedury, spolehněte se v tomto směru na ty nejpověřenější. Na estetickou kliniku BEAUTYSHAPE. Na specialistu s individuálním přístupem k zákazníkovi, s profesionálním týmem lékařů a na letité zkušenosti v oboru.

  Právě pod taktovkou těchto specialistů můžete začít pracovat na svém omlazení. Návrh těch správných postupů proběhne hned po první konzultaci, kde se dozvíte dostupné možnosti. Pod pojmem omlazení se v rámci kliniky BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o. dočkáte například vyhlazení a korekce mimických vrásek, nadstandardní péče o tělo a vlasy, omlazení pleti a liftingu obličeje, zvětšení rtů a modelace obličeje nebo operace očních víček. Zkrátka všeho, co vede k mladistvému vzhledu. Tyto úkony jsou sice standardně využívány především ženami, na své si však přijdou i muži, kteří si chtějí ubrat několik přebytečných let.

  Estetická klinika BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o. na trhu působí už od roku 2004, což jsou dlouhodobé zkušenosti a stovky spokojených zákazníků, mezi něž ostatně můžete patřit i vy. Mládí máme pouze jedno, tak proč si jej trochu neprodloužit, když to jde bezbolestnými a mnohdy přirozenými metodami? Dnešní novodobá medicína zkrátka dokáže alespoň částečně pozastavit stárnutí, o čemž se můžete přesvědčit sami právě na této estetické klinice.

  Je nejvyšší čas dát sbohem nevzhledným vráskám a omládnout hned o několik let. Klinika BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o. se vám v tomto směru stane pravou rukou.