• Víte, jaká podlaha patří do kuchyně, či obýváku?

  18.7.2018 | autor: TomasL | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Když dojde na výběr podlahové krytiny, názory lidí se různí. Někomu se líbí dřevo, jiný nedá dopustit na linoleum. Jedno by však měly mít požadavky společné, pěkný vzhled, dlouhou životnost a cenovou dostupnost.

  Pár slov na začátek

  Klíčem k úspěšnému výsledku je správná pokládka. Podlaha musí být samozřejmě rovná bez jakýchkoliv nevhodností. Kvalita podkladu hraje rovněž prim. Ten musí být rovný, suchý a pevný. Šikovní majitelé domů provádějí tyto stavební úkony sami, ale mnozí se obracejí na specializované pracovníky. Profesionálové vytvářející dřevěné podlahy Ostrava zajistí ideální poklad a vykonají veškeré přípravy.

  Dřevo do obýváku, dlažbu na chodbu?

  Do vstupních prostor a na chodbu patří snadno udržovatelné a přitom krásné PVC podlahy Ostrava, ale také tvrzený vinyl, ekologické materiály a dlažba. V žádném případě ne korek a koberce. Kuchyni bude slušet dlažba, tvrzený vinyl i linoleum, ale na kráse ji nepřidají koberec a krytiny s velkými spárami. Obývací pokoj bude moderní a praktický s podlahou ze dřeva, ekologických materiálů, korku i laminátu. Nedoporučujeme dlažbu, kámen ani lité podlahy. V ložnici jsou úžasné dřevené i korkové materiály, ale nesvědčí jí kámen, PVC v rolích ani dlažba. Linoleum, tvrzený vinyl a dřevo patří do dětského pokoje a do koupelny sednou dlažba, vinyl, lité podlahy.

  Na kvalitě materiálu záleží

  Dnes si mohou zákazníci vybírat z pestré palety materiálů, jako jsou dřevo, tvrzený vinil, měkčené PVC , laminát. Dřevo je nejžádanější, ale velice náročné na údržbu. Laminát vydrží velkou zátěž, ale není kamarád s vodou. Tvrzený vinyl osloví pružností anebo snadnou údržbou a měkčené PVC sklidí svůj obdiv za příjemnou cenu. Podlahy Karviná, to jsou pokládky dřevěných, laminátových i vinylových druhů, PVC, linolea či koberců. Broušení parket a jejich renovace patří také do nabídky služeb firmy Podlahy Tomáš Gajdoš.

  Víte, jaká podlaha patří do kuchyně, či obýváku?
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.