• Ucpaný odpad: 3 tipy pro jeho efektivní řešení

  7.4.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Hodláte vypustit umyvadlo a voda v něm neustále stojí a nechce se jí za žádnou cenu ven? Stojíte po kotníky ve vodě, když se sprchujete ve vašem sprchovém koutu? Pokud ano, máte problém s odpadními cestami. Odpady se prostě za určitou dobu zanesou, čemuž se v podstatě nemáte šanci ubránit. Zbytky vlasů, oděvů a jakýchkoli dalších pevných částic se postarají o vznik neprostupné zátky, jež prostě a jednoduše odpady ucpe. Jak situaci řešit? Máme pro vás celkem 3 alternativy.

  Chemické přípravky

  Tradičně se na ucpaný odpad používají nejrůznější chemické sloučeniny na bázi hydroxidů, které dokážou mnohé nečistoty rozpustit. Ne vždy ale fungují a manipulace s nimi také není zrovna ideální. Jedná se o látky, které jsou schopné poleptat kůži a způsobit nepříjemná zranění. V domácnostech s malými dětmi je musíte dokonale střežit, aby nedošlo k tomu, že je dítě najde.

  Mechanické čištění

  Protahování odpadů špejlemi, dřívky, šroubováky nebo jakýmikoli jinými delšími nástroji je většinou marné. Odstraníte totiž jenom zanedbatelnou část zátky. Pomoct si můžete i kovovým perem. To se postupně zasunuje do odpadu a následně až do potrubí kanalizace. Jestliže narazí na zátku, lze ji tímto způsobem odstranit. Pokud ale hlouběji v potrubí, a navíc silnějšího charakteru, prakticky nemáte šanci.

  Sázka na profesionály jako jistota

  Jestliže vsadíte na specializovanou firmu, máte jistotu. Naším tipem je společnost Herčík a Kříž. Tito specialisté disponují profesionální technikou, díky níž si v každé situaci dokážou poradit. K dispozici mají 12 vozů, motorová pera, systém tlakového čištění a mnohé další. Samozřejmostí je také prověření kanalizačního potrubí kamerovým systémem. Firma realizuje i tlakové zkoušky. Když si zadáte do vyhledávače čištění kanalizace Praha nebo čištění odpadů Praha, zobrazí se vám právě tito specialisté.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.