• Pronajímat nemovitost v Praze lze i krátkodobě, zisky jsou zajímavé

  26.12.2018 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Když máte byt, je namístě jej využít – pokud v něm trvale nežijete, byla by to přeci velká škoda, nechat jej ladem a pouze platit nájem. Nechat svou nemovitost vydělávat díky krátkodobým pronájmům, o které se za malou provizi postará zkušený specialista, je pak jistě dobrým řešením.

  Může vydělat tisíce korun měsíčně, což meziročně znamená poměrně zajímavou částku. Rozhodně atraktivnější než při dlouhodobém pronájmu, který s sebou navíc nese rizika, že svěříte byt někomu neprověřenému.

  Už za pouhých pár minut máte jasno

  Žádné dlouhé jednání nebo vyřizování formalit. Správa pronájmu bytu je skutečně komplexní a nebude vás zatěžovat s ničím druhořadým. Klíčem je navolit vhodnou cenu, ale také připravit byt tak, aby byl v inzerátech skutečně atraktivní. Ani jedno není pro odborníky problémem, pokoje budou vypadat jako v hotelovém apartmánu a hosté se sem budou rádi vracet.

  Přinejmenším však napíší pozitivní hodnocení a sláva vašeho bytu se bude šířit dál – reference jsou totiž alfa a omega všeho úspěchu. A pokud nemáte rádi papírování, je určitě dobrou zprávou, že právě v tomto případě je administrativa na minimu. Žádné dlouhé rozhovory nebo jednání tu čekat nemusíte. Trpělivost je sice ctnost, ale bude lepší ji trénovat někde jinde, tady vše půjde doslova jako po drátkách.

  Komplexní služby za rozumnou cenu

  A kolik to celé vlastně bude stát? Kalkulace správy pronájmu bytu je otázkou pár okamžiků, postačí pouze vyplnit krátký kontaktní formulář. Odezva přijde brzy, dohoda bude na stole klidně už zítra.

  Takže žádné čekání, prodlevy nebo jiné komplikace v celém jednání. A věřte, že třeba turistům ze zahraničí má Praha rozhodně co nabídnout. Pokud se zajímají třeba o umění v našem hlavním městě, zajímavé výstavy tu na ně už čekají! Jen si vybrat tu pravou…


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.