• vitamin c

  Zahajte očistu organismu díky vhodným doplňkům

  1.1.2022 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Moderní doba se vyznačuje tím, že člověk má přístup ke kvalitní a vyvážené stravě, k dispozici čistou vodu, kvalitní lékařskou péči a má v neposlední řadě možnost aktivně sportovat. To je však výčet benefitů, nicméně existují i neduhy, které život člověka značně stěžují. Jedná se zejména o pobyt ve znečistěném prostředí, stres, nedostatek spánku a špatné stravování (nejčastěji ve formě rychlého občerstvení).

  Na trhu se však můžeme setkat s přípravky, které nám mohou pomoci v boji s výše uvedenými problémy dnešní doby. Ovšem pozor! Je třeba, abyste produkty vybírali na relevantních stránkách s dobrým hodnocením. Vyhněte se tedy pochybným prodejcům a dejte přednost lékárnám, prodejnám se zdravou výživou nebo důvěryhodným prodejcům s fitness produkty.

  V posledních letech se velmi často skloňuje pojem detoxikace, která si mezi lidmi získala velkou popularitu. Určitě i vy jste o detoxikaci organismu někdy slyšeli nebo četli. Vzhledem ke své oblíbenosti se však internet, časopisy a sociální sítě hemží falešnými radami, které člověku mohou spíše uškodit než mu skutečně pomoci. Zároveň správný antioxidační proces bojuje proti předčasnému stárnutí a pomáhá při regeneraci po onemocnění.

  Cílem správné detoxikace je zlepšit stav organismu, aby mohl náležitě bojovat s viry a bakteriemi. Samotný proces se tak zaměřuje na podporu imunity a pročištění těla od odpadních látek. Očista organismu se tak týká především jater a střev. Mezi takové výrobky, které vám rozhodně pomohou při detoxikaci organismu, patří Glutathion 1000 mg, Immuno Booster Akut, Vitamin C 500 mg Imunita komplex nebo ParazitEx (dostupný i ve verzi pro děti).

  Nejen sportovce, ale i nesportovce občas potrápí svalové křeče. Ty bývají často příčinou nedostatku minerálů – zejména jde o hořčík, sodík a draslík – či nadměrným přetížením svalů. Správnými doplňky stravy však lze svalovým křečím předejít nebo s nimi úspěšně bojovat. Mezi takové kvalitní přípravky lze zařadit Carnosine komplex a Magnesium chelate 375 mg + B6.

  Rate this post