• Fotopasti: využijte je k ochraně majetku

  2.3.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Máte dům, chatu, nebo pozemek, který bývá ohrožován zloději? Nebo se případného vykradení zkrátka z nějakého důvodu obáváte a rádi byste svůj majetek nějakým způsobem ochránili? Máme pro vás řešení: fotopast.

  Co je to fotopast?

  Fotopast je bezdrátové kamerové zařízení. Nainstalujete ho jak do exteriéru, tak i do interiéru – ve směru, který potřebujete hlídat.

  Jedná se tedy jednoduše řečeno o kameru či digitální fotoaparát, který je aktivován pohybovým čidlem. Většinu času se nachází v pohotovostním režimu, natáčet nebo fotit začne teprve ve chvíli, kdy zachytí nějaký pohyb.  

  Proč fotopast používat?

  • Fotopast je ideálním pomocníkem nejen pro mapování pohybu zvěře, ale také výborným nástrojem pro zabezpečení majetku. Fotografie a videa se ukládají na kartu fotopasti a dokážou dokonce odeslat obrázek na váš mobilní telefon nebo e-mail. Ale v určitých případech je můžete nechat napojit i na městský kamerový systém.
  • Fotopasti se v posledním období stávají velmi vyhledávaným pomocníkem k ostraze majetku v obcích i na soukromých pozemcích a u soukromých objektů.
  • Nemusíte si proto pořizovat kamerové systémy za několik desítek tisíc. Fotopasti na ochranu majetku vás vyjdou levněji a na rozdíl od běžných kamerových systémů nepotřebují přívod elektřiny.
  • Mezi další výhody fotopastí je jejich snadná instalace. Snadno je navíc kdykoli přemístíte jinam.

  Jakou fotopast vybrat?

  Doporučujeme fotopasti s GSM modulem, abyste mohli přijímat výstupy na svůj mobil nebo e-mail. Dále se podívejte, jakou výdrž baterie fotopast má – čím déle vydrží, tím samozřejmě lépe.

  Důležité také je, aby fotopast zaznamenala pohyb člověka na vzdálenost alespoň 10 metrů, což dnes splňují všechny dostupné přístroje. Větší dosah vám však zajistí větší hlídanou oblast a ostřejší snímky. Potřebujete fotopast skrýt v terénu? Mnohé z nich mají maskované nebo zelené provedení, takže nebudou vidět na stromě.

  Potřebujete pomoci nebo poradit s výběrem fotopasti? Určitě kontaktujte odborníky v prodejně Infoto.

  Fotopasti: využijte je k ochraně majetku
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.