• Zrcadlo LMA x s LED osvětlením

  Koupelnová zrcadla jako stylový i účelný prvek

  12.1.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  I pro vás je koupelna malou soukromou oázou klidu a relaxu? Pokud ano, její péči i vybavení byste měli věnovat patřičnou pozornost a ladit každý detail. Obzvlášť, pokud neoplývá velkými rozměry je na místě vybírat takové vybavení, aby nepůsobila příliš přeplácaně. Koupelnová zrcadla jsou v tomhle směru nenahraditelným pomocníkem.

  Koupelnová zrcadla dodají prostor

  Pokud bojujete s prostorem, jsou koupelnová zrcadla ideálním řešením, jak koupelnu o pár centimetrů „přifouknout“. Není to vždy snadný úkol, protože zejména v panelácích a bytových domech jsou těmto důležitým místnostem vyhrazené opravdu jen zanedbatelné metry čtverečné. Vykouzlit tak místo, které bude účelné, vybavené potřebnou sanitou, ale navíc bude působit vzdušně a čistě bývá často opravdový kumšt.

  Zrcadlo LMA x s LED osvětlením

  Nechte si pomoci

  Pokud si na to netroufáte sami, klidně svěřte své představy do rukou zkušených bytových architektů, kteří mají dokonalý přehled o dostupných a vhodných materiálech, vymyslí perfektní uspořádání a vyberou doplňky, díky kterým bude koupelna vypadat přesně podle vašeho zadání.

  Zrcadla s osvětlením i úložným prostorem

  Obzvlášť ve skromném prostoru je potřeba s vybavením nakládat promyšleně, protože cokoliv navíc bude místnost stísňovat. Ideálním řešením pro malé koupelny jsou proto koupelnová zrcadla, která mají integrované osvětlení, v lepším případě ve svých útrobách skrývají praktický odkládací prostor. Tím docílí hned dvou důležitých efektů – v prostoru působí čistě, minimalisticky a moderně a zároveň pojmou veškeré hygienické nebytnosti rodiny tak, že zůstanou schované za čistými liniemi zrcadla. To zároveň prostor koupelny opticky zvětší.

  Při výběru zrcadla dejte pozor na velikost. V koupelně rozhodně neplatí – čím větší, tím lepší. Důležitá je proporcionální vyváženost v poměru k celkové velikosti místnosti, aby zrcadlo nepohltilo veškerý prostor.

  Rate this post