• spravne uchytky

  Správné úchytky dokáží divy. Víte i vy, jak s nimi kouzlit?

  26.1.2023 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Když má nábytek ty správné úchytky, ocitáte se najednou v designovém ráji. Přejete si být hraví v dětském pokoji, styloví v ložnici, nebo třeba praktičtí v kuchyni? Podívejte se, jaké změny dokážete se snadnou výměnou úchytek.

  Dětský pokoj pro hravost a lehkost

  Kdy jindy si mají děti užít naprostou svobodu a nekonečný prostor pro hraní, než ve svém krásném nízkém věku? Abyste podpořili jejich nápaditost, můžete nábytek v dětském pokoji zcela proměnit. Nábytkové úchytky vám pomohou definovat, jak rozmanitý prostor můžete získat. Úchytky do dětského pokoje jsou vyrobeny nejen z přírodních materiálů, ale také z praktického měkčeného plastu, který dovoluje celou řadu překrásných kombinací tvarů a barev. Vítejte v dětském ráji.

  Ložnice v jasném stylu

  Představuje pro vás váš nábytek v ložnici přežitek a nudu? Je na čase s tím něco udělat. Není potřeba volat truhláři a měnit ihned všechen nábytek, který máte. Šikovně si poradíte i sami. Zatímco nábytek můžete obrousit a šikovně přetřít na barvu, kterou jste si zamilovali, skutečnou třešničku na pomyslném dortu pak udělají nábytkové úchytky. Právě tyto prvky dokáží sjednotit celek a dodat mu punc šmrncovního stylu. V dnešní době je radost být amatérským bytovým designérem. Jdete do toho?

  Kuchyně není jen o kráse

  Zatímco v předchozích dvou místnostech jsme měli na starosti krásu a stylový výsledek, v kuchyni budeme potřebovat kromě působivého výsledku také něco skutečně funkčního. Přemýšlíte nad vhodnými úchytkami do vaší kuchyně?

  TIP: Kuchyň na míru, cesta za snem

  Přemýšlejte, jaké barevné kombinace by se k vám nejvíce hodily. Je mezi úchytkami váš vysněný tvar nebo barva? Nyní máte jedinečnou možnost si konečně splnit sen a vyladit si svou kuchyň do posledního detailu. Praktické úchytky jsou připraveny, aby vám na několik dalších dekád dělaly tu nejlepší službu.

  Pomocí jednoduché změny nábytkových úchytek se doberete ke stylové dokonalosti.

  Rate this post