• Venkovní rolety jsou moderní způsob, jak zastínit interiér

  21.1.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Pokud přemýšlíte nad vhodným zastíněním interiéru, není nic jednoduššího než si objednat venkovní žaluzie, nebo rolety. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant, přičemž někomu vyhovuje spíše interiérové řešení, někomu zase exteriérové. V následujících řádcích se na jednotlivé možnosti podíváme podrobněji, abyste si udělali představu o tom, co všechno si můžete pořídit.

  Venkovní rolety

  Hliníkové venkovní rolety představují vskutku efektivní způsob zastínění. Zvyšují také bezpečnost rodinného domu, respektive bytu, protože pro nezvané hosty je těžké dostat se přes dané rolety. Slouží k ochraně proti vloupání i proti slunci, stejně tak zlepšují tepelněizolační vlastnosti nemovitosti, snižují hlučnost a chrání okna proti nepřízni počasí.

  Sekční garážová vrata

  Venkovní žaluzie

  U novostaveb se velice často používají venkovní žaluzie, neboť se vyznačují moderním designem a pestrou škálou tvarových a barevných provedení. Slouží k regulaci denního světla, ale i jako tepelná ochrana interiéru, i když není tak vysoká jako u rolet. Oproti roletám však mají žaluzie tu výhodu, že můžete větrat, i když je máte zatažené.

  Garážová vrata

  Zapomínat byste neměli ani na další důležité prvky nemovitosti. Pokud vašemu rodinnému domu náleží i garáž, zaměřte se na garážová vrata. Plnit mohou nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Ideální je sladit jejich vzhled i s okny a hlavními dveřmi, protože pak působí exteriér uceleně. Vybrat si navíc můžete, jestli chcete sekční garážová vrata zasouvající se pod střechu, nebo rolovací garážová vrata, jejichž lamely se schovávají do pouzdra umístěného nad stavebním otvorem.

  Podívejte se do nabídky společnosti BUBÍK VRATA, která vám poskytne služby právě v této oblasti. V případě zájmu vám pomůže i s výběrem konkrétního řešení. V nabídce najdete i posuvné bránykřídlové brány a podobné variace.