• Klasická elegance v podobě černých sprchových zástěn

  29.1.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Black Line, aneb sprchové zástěny s decentními prvky v černé matné barvě od společnosti SanSwiss budou harmonicky ladit s každým interiérem. Zástěny ze série Black Line jsou určeny pro lidi vyznávající  klasickou eleganci, moderní design a prvotřídní kvalitu. Skvěle se hodí do loftových bytů v industriálních budovách a do klasických koupelen.

  Sprchové zástěny Black Line jsou k dostání buď v jednoduchém bezrámovém provedení, nebo i ve výraznějším rámovém provedení. Stačí pouze promyslet, kterou z těchto variant preferujete víc.

  Velký prostor ke sprchování, to je Walk In

  Volně stojící pevná stěna vám dodá pohodlí a velký prostor ke sprchování. V černém provedení si můžete vybrat z různých provedení skel od čirého až po černý sítotisk, který je u některých druhů po celé ploše bezpečnostního skla. Vaše koupelna tak dostane okamžitě jiný nádech s moderním vzhledem. Pomocí Walk In s montáží na dlažbu získáte ve sprše ideální bezbariérový prostor i pro vozíčkáře.

  Využití prostoru v panelákové koupelně

  Pokud máte malou koupelnu v panelákovém bytě, doporučujeme do ní umístit čtvrtkruh SOLINO s dvoukřídlými dveřmi. Pomocí čtvrtkruhu využijete skvěle roh místnosti, který bývá zpravidla nevyužitý. Pokud vám to rozměry koupelny dovolí, volte velikost 90 a víc, protože jedině tak bude prostor ke sprchování pohodlný a bez pocitu stísnění. SOLINO čtvrtkruh má elegantní zakulacená černá madla v matném provedení. Dveře se dají otevírat ven i dovnitř.

  Volba pro koupelny standardních rozměrů

  Pokud nemáte malou koupelnu, máte při výběru sprchové zástěny volnou ruku a můžete například kombinovat jednokřídlé dveře a boční stěny v různých dostupných šířkách a vytvořit si tak čtvercový nebo obdélníkový kout. Stačí dodržet pravidlo držení se jedné série, aby oba kusy byly vzájemně kompatibilní.

  Pokud se rozhodnete pro zástěny s černými prvky, určitě se zaměřte i na ostatní vybavení jako jsou černé vodovodní baterie, sprchy a koupelnové doplňky. Finální dokončená koupelna tak bude působit sladěně a působivě.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.