• Výprodej obkladů a dlažeb je šance, jak se konečně pustit do rekonstrukce koupelny

  29.11.2019 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Dokonalá koupelna je sen každého z nás. Když však začneme počítat, kolik taková dokonalost stojí, většinou se zděsíme. Řešením je vyhlídnout si výprodeje kvalitních obkladů, dlažeb, ale i koupelnového nábytku či vodovodních baterií. Pak nám už nic nebrání pustit se do díla.

  Výprodej obkladů a dlažeb

  I malá koupelna umí spořádat obrovské množství obkladů. Někdy si myslíme, jak do té naší malé koupelničky potřebujeme pouze minimum keramických dlaždic. A pak to začneme počítat, násobit metry cenou vyhlídnuté dlažby, a jsme zděšeni. Metrů je nějak moc a cena vysoká. O obkladech zdí nemluvě. Jenomže co dělat, pokud nechceme slevovat ze svých tužeb a sáhnout po levných obkladech nevalné kvality? Nebo nechceme nechávat místa bez obkladu jen proto, že potřebujeme ušetřit? Vyhlédněte si výprodej obkladů a dlažeb. Je na vás, jestli koupíte levnou keramiku ve větším objemu, nebo si dopřejete naopak luxusnější, která však teď stojí zlomek původní ceny. Základ je nemuset platit více, než je nutné, a přitom si dopřát luxus, po kterém toužíme.

  S levnějšími obklady se nemusíte ohlížet na ceny a obkládat skutečně velkoryse. Výprodej obkladů a dlažeb najdete v e-shopu A-keramika.cz.

  Výprodej vodovodních baterií nabídne vaší koupelně dokonalé detaily

  Baterie v koupelně měníme mnohdy až přestanou sloužit po funkční stránce. Nově zrekonstruovaná koupelna si však staré levné baterie nezaslouží. Že jsou ty luxusnější nad vaše finanční možnosti? Nemusí to tak být, pokud i v tomto případ sáhnete po levnější nabídce. Výprodej vodovodních baterií dokáže dát vaší koupelně punc luxusu, novoty a stylu. Stačí si vybrat.

  Posviťte si i na výprodej koupelnového nábytku

  Je váš koupelnový nábytek nemoderní, nebo se povážlivě rozpadá? Výprodej koupelnového nábytku pomůže tentokrát dát styl vašim úložným prostorům, ale i pomoci vyniknout umyvadlu. Moderním trendem jsou otevřené police, ale i hodně prosklení. Koupelně to sluší a dodává jí to vzdušnost.