• Skandinávský nábytek u vás doma

  26.2.2015 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

  Stylový BoConcept a cenově výhodná Ikea, to jsou skandinávští mistři bytového zařízení. Pojďme se podívat na odlišnosti obou společností a na rozdíly v jejich přístupu k tvorbě inovativního bytového zařízení.

  BoConcept

  Dánská společnost BoConcept si zakládá na invenci desingérů a propracovaném přístupu k výrobě jednotlivých produktových řad. Koncepce a pojetí společnosti ji řadí mezi přední výrobce nábytku do moderních interiérů. Přesně totiž odpovídá požadavkům zákazníka 21. století. BoConcept se snaží jednotlivé produkty maximálně přizpůsobit konkrétním představám svých klientů. Jednotlivé nábytkové kusy lze vybírat v mnoha barevných provedeních s individualizací jednotlivých komponentů. Proto se vás nejspíš nestane, že byste u vašich přátelů narazili na to samé křeslo, stůl či pohovku.

  Ikea

  Švédská Ikea se svým heslem nábytek dostupný pro každého se snaží dostát svému heslu prodejem ve velkém. Prakticky všechen nábytek je pro zákazníka připraven ihned k odběru. Zákaznický servis na vysoké úrovni nabídne usnadnění výběru díky možnosti ,,odložení,, ratolestí v dětském koutku. Vše lze přímo na prodejnách vyzkoušet, použít a osahat. Po posilnění svačinou nebo obědem následuje okamžitý odběr zboží ze skladu a jeho nákup. Bytové zařízení, doplňky a další předměty nejen do domácnosti se díky obrovským obratům stává všudypřítomným. Od povlečení v penzionech, přes hrnečky a lžičky v kavárnách po závěsy vašich sousedů.

  barevné látkyMilovník skandinávského stylu a puristického podání interiérů inspirací a nákupem u BoConcept nebo Ikea dostojí svému vkusu. Pro originálně zařízený byt se samozřejmě počítá s vyššími náklady. BoConcept vám nabídne služby na míru, včetně doporučení vlastních bytových designérů. Nábytek z Ikea volíme s ohledem na jeho cenu a okamžitou dostupnost bez ztráty nápaditosti.

  Mezzo a KIVIK

  Vybrali jsme dvě pohovky pro porovnání nákupu u obou společností.

  BoConcept nabízí pohovku Mezzo v mnoha provedeních od klasické dvojsedačky pro různé varianty rohových řešení, s možností výběru ze škály celé stovky potahových látek včetně kožených variant. Její cena začíná na 41.000 korun.

  Pohovku Kivik koupíte v Ikee za cenu od 9.900 korun. Na výběr máte několik velikostí. Klasická dvou nebo tří sedačková pohovka je kombinovatelná s rohovými díly a lenoškami včetně taburetů. Textilní potahové látky od světlých po tmavé jsou k dispozici v deseti různých odstínech, kožené polstrování ve čtyřech barvách.

  Po porovnání celkového designu, kvality zpracování, tvrdosti polstrování a dalších individuálních požadavků zůstává volba na spotřebiteli. Zvolí luxusnější a originálnější variantu nebo u něj hraje větší roli cena?

  Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor:nuttakit)

  Rate this post